06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.21godz.9min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech-Pogoń: Startuje Ekstraklasa!

Lech-Pogoń: Startuje Ekstraklasa!

W 1. kole­jce T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań zmierzy się na INEA Sta­dion­ie z Pogo­nią Szczecin. Pier­wszy gwiz­dek arbi­tra o 20:30.

Poz­na­ni­a­cy powoli wpada­ją w rytm mec­zowy. Przed tygod­niem podopieczni tren­era Macie­ja Sko­rży pokon­ali na włas­nym sta­dion­ie warsza­wską Legię w meczu o Super­puchar (3:1). Cztery dni temu lechi­ci roze­grali swo­je pier­wsze spotkanie w tegorocznej odsłonie Ligi Mis­trzów i zwyciężyli w meczu z FK Sara­je­wo 2:0 w drugiej rundzie kwalifikacyjnej.

Kole­jorz w poprzed­nim sezonie mierzył się z Pogo­nią trzykrot­nie, jed­nak tylko raz poz­na­ni­a­cy wys­zli z tego poje­dynku zwycięsko. Po bram­ce Karo­la Linet­ty’ego na kon­to Lecha dodano trzy punk­ty, co znacznie przy­bliżyło lechitów do mis­tr­zowskiego tytułu,

Tren­er Maciej Sko­rża nie będzie mógł sko­rzys­tać z usług Paulusa Ara­ju­uri’ego i Ger­go Lovrenc­sic­sa. Zawod­ni­cy wraca­ją do zdrowia po kon­tuz­jach. Po urazach odnie­sionych w Sara­jew­ie gotowi do gry nie są jeszcze Daw­id Kow­nac­ki oraz Karol Linetty.

Dodatkowym smaczkiem tego poje­dynku jest brak Marci­na Roba­ka w składzie Pogo­ni, który od nowego sezonu reprezen­tu­je bar­wy Kolejorza.

ejberempire

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.