Lech porozumiał się z Polonią. Teodorczyk już na wiosnę

1348866524_teodorczykLech Poz­nań porozu­mi­ał się z Polonią Warsza­wa w spraw­ie kon­trak­tu Łukasza Tedor­czy­ka. Napast­nik “Czarnych Koszul” zostanie zawod­nikiem wicelid­era T-Mobile Ekstrak­lasy jeszcze przed rundą wiosen­ną. “Kole­jorz” za piłkarza zapłaci 500 tys. zł.

Piłkarz już wcześniej porozu­mi­ał się z Lechem w spraw­ie umowa indy­wid­u­al­nej. Ta miała obow­iązy­wać od 1 lip­ca, bowiem wtedy kończy się kon­trakt zawod­ni­ka z Polonią, jed­nak oba klubu już ter­az porozu­mi­ały się w spraw­ie trans­feru.

Łukasz Teodor­czyk w tym roku skończy 22 lata. Od grud­nia 2009 roku był piłkarzem Polonii Warsza­wa. Wcześniej grał we Wkrze Żuromin. W Ekstrak­lasie zade­bi­u­tował w październiku 2010 roku w prze­granym przez Polonię meczu z Jagiel­lonią Białys­tok. Na swo­ją pier­wszą bramkę czekał jed­nak do kole­jnego sezonu. Zdobył ją 27 sierp­nia 2011 roku w wygranym 2:1 spotka­niu z GKS-em Bełchatów.

W tym sezonie na boisku pojaw­ił się w 13 meczach, pię­ciokrot­nie udało mu się pokon­ać bramkarza rywali i zdobyć  bramkę. W zimowych przy­go­towa­ni­ach strzelił dla Polonii pięć bramek. Dwie także w meczu kon­trol­nym dla reprezen­tacji Pol­s­ki prze­ci­wko Rumu­nii.

ŁUKASZ TEODORCZYK

Data urodzenia: 03.06.1991
Miejsce urodzenia: Żuromin
Kraj: Pol­s­ka
Waga: 76 kg
Wzrost: 185 cm
Pozy­c­ja: napast­nik
Kari­era: Wkra Żuromin, Polo­nia Warsza­wa

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress