Lech potrzebuje dwóch tygodni

rumak-mariusz-marioDoty­chczas we wszys­t­kich czterech ofic­jal­nych meczach w tym sezonie tylko Mateusz Możdżeń zagrał pełne dziewięćdziesiąt min­ut. Lech gra jed­nak co trzy dni i — jak przyz­na­je — rotac­ja jest konieczna.

- To był moment, aby dokon­ać zmi­an. W czwartek wykon­al­iśmy moc­ną pracę fizy­czną, mimo tego że mogliśmy pozostaw­ić wraże­nie słabej gry. Sezon jest dłu­gi i trze­ba rotować skła­dem. Dzisi­aj zagrało kilku zawod­ników, którzy nie przes­zli okre­su przy­go­towaw­czego. Dla nich te mecze, to okres przy­go­towaw­czy. Pode­j­mu­ję to ryzyko i płacimy frycowe - powiedzi­ał Rumak.

W dzisiejszym meczu na boisku pojaw­ili się Keb­ba Ceesay, Szy­mon Pawłows­ki i Bar­tosz Ślusars­ki, którzy nie zagrali żad­nego meczu w okre­sie przy­go­towaw­czym. Wszyscy trzej w niedzielę zade­bi­u­towali w ofic­jal­nym meczu Lecha od pier­wszej minuty.

- Muszę wziąć to na siebie. Kiedyś muszą prze­jść okres przy­go­towaw­czy. Muszę się uśmiech­nąć do for­tuny, żebyśmy nie tra­cili takich bramek, coś tam zdobyli z przo­du i wygry­wali. Prze­jść najbliższe dwa tygod­nie, żeby znaleźć się w opty­mal­nej formie. To nie zmienia jed­nak fak­tu, że nie może­my się tłu­maczyć. Musimy grać lep­iej — zaz­nacza szkole­niowiec “Kole­jorza”.

  BONUS 1259 PLN W STS  Odbierz Freebet 20 zł, 30 zł bez ryzyka i bonus 1200 zł. Typuj mecze Lecha na stronie www.STS.pl

Sponsor serwisu

  BONUS 1259 PLN W STS  

Odbierz 1259 zł i typuj mecze Lecha na www.STS.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress