02.06.2023, g. 02:30
NBA
Denver Nuggets vs Miami Heat
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.14min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech Poznań-ACF Fiorentina: Zawalczyć o trzy punkty

Lech Poznań-ACF Fiorentina: Zawalczyć o trzy punkty

W czwartej kole­jce Ligi Europy Lech Poz­nań pode­jmie na włas­nym sta­dion­ie włoską Fiorentinę. 

W poprzed­niej rundzie europe­js­kich pucharów Kole­jorz niespodziewanie i sen­sacyjnie pokon­ał we Flo­rencji fawory­zowaną Vio­lę 2:1. — Lech we Flo­rencji zagrał dobre spotkanie, jeśli chodzi o grę defen­sy­wną. Zdawal­iśmy sonie sprawę, ze Lech ma prob­le­my, ale ja ostrze­gałem zawod­ników, ze Lech to dobra druży­na, której braku­je tylko wyników — przyz­nał Kuba Błaszczykows­ki, pomoc­nik Fiorentiny.

Od kilku meczów lechi­ci utrzy­mu­ją pewien poziom i nie prze­grali jeszcze żad­nego spotka­nia pod wodzą tren­era Jana Urbana.

Poz­na­ni­a­cy zaj­mu­ją drugie miejsce w tabeli I. Fiorenti­na chcąc liczyć się w walce o awans do kole­jnej rundy powin­na w czwartkowy wieczór ograć mis­trza Pol­s­ki. Zespół z Włoch pla­su­je się na ostat­niej pozycji.

Tren­er Jan Urban nie będzie mógł na pewno sko­rzys­tać  z usług Marci­na Roba­ka. Niepewny jest udzi­ał w meczu Daw­i­da Kow­nack­iego, który powraca po ura­zie więzadeł pobocznych. Z kolei Paulo Sousa nie desygnu­je do składu chorwack­iego napast­ni­ka Ante Rebića, który pauzu­je za czer­woną kartkę.

Pier­wszy gwiz­dek Hal­isa Özkahya na INEA Sta­dion­ie zabrz­mi o godzinie 21:05. Spotkanie z Vio­lą odbędzie się z udzi­ałem pub­licznoś­ci. -Atmos­fera w Poz­na­niu zawsze jest bard­zo dobra. Na pewno będziemy tu czuć na boisku. Cieszymy się z tego, że są kibice. Po to się gra. Jesteśmy z tego zad­owoleni, że sta­dion w Poz­na­niu będzie otwarty — oce­nia reprezen­tant Polski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.