28.09.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Raków Częstochowa
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.57min.
12.25 X3.30 23.20 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech Poznań — Cracovia. Gdzie oglądać? Live stream ZA DARMO i transmisja w TV na żywo

Lech Poznań — Cracovia. Gdzie oglądać? Live stream <span class="caps">ZA</span> <span class="caps">DARMO</span> i transmisja w <span class="caps">TV</span> na żywo

W ramach 8. kole­j­ki Ekstrak­lasy Lech Poz­nań pode­jmie u siebie Cra­covie. Spotkanie odbędzie się w Poz­na­niu o godzinie 17:30. Trans­mis­ja meczu będzie dostęp­na zarówno w telewiz­ji jak i online w internecie.

Darmowy live stream i transmisja online

Lech Poz­nań w tym sezonie w lidze nie notu­je wyników na miarę swoich możli­woś­ci. “Kole­jorz” awan­sował do Ligi Europy i w 1. kole­jce dobrze zaprezen­tował się w meczu z dużą moc­niejszą Ben­ficą. Lech na kra­jowym pod­wórku zaj­mu­je 9. miejsce w tabeli a Cra­covia trzy­naste. Spotkanie będzie emi­towane na ante­nie Canal+. Może­my sko­rzys­tać z paki­etu tego dostaw­cy, za który przez pier­wsze 30 dni nie płacimy.

» Oglą­daj mecz ZA DARMO w CANAL+ONLINE

Transmisja live meczu Lech Poznań — Cracovia w internecie

Spotkanie między kluba­mi z Poz­na­nia i Krakowa wyda­je się być wyrów­nanym, jeśli popa­trzymy na suche licz­by. Poz­na­ni­a­cy w tym sezonie strzeli w lidze 12 goli, a ich niedziel­ni rywale o dwie mniej. Oby­d­wa zespoły straciły w obec­nie kam­panii Ekstrak­lasy po 10 bramek. Trans­mis­ja meczu będzie dostęp­na w telewiz­ji na Canal+. Inter­nau­ci mają możli­wość śledzenia spotka­nia online za pomocą player.pl i Canal+ Online. Jeśli sko­rzys­tamy z drugiej opcji, to pier­wsze 30 dni mamy za dar­mo, a w kole­jnych miesią­cach opła­ta za paki­et wynosi 50 zł/mies. Na plat­formie player.pl dostęp do całej ofer­ty Canal+ kosz­tu­je 45 zł/mies. Może­my oglą­dać w przeglą­darce inter­ne­towej lub jeśli chce­my robić to na urządzeni­ach z sys­tem android czy iOS należy sko­rzys­tać z aplikacji Play­er i Canal+, które trze­ba pobrać ze Sklepu Play (dla androi­da) i App Store (dla iOS).

» Oglą­daj trans­misję online w CANAL+ONLINE

» Oglą­daj trans­misję online w PLAYER.PL

fot. shutterstock.com/Marcin Kadziolka

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.