03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.39min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech Poznań dostał propozycję z FSV Mainz za Tymoteusza Puchacza. “Kolejorz” odrzucił ofertę w wysokości 5 milinów euro

Lech Poznań dostał propozycję z <span class="caps">FSV</span> Mainz za Tymoteusza Puchacza. “Kolejorz” odrzucił ofertę w wysokości 5 milinów euro

To, że Lech Poz­nań ma najlep­szą akademię w Polsce, jest fak­tem niepod­ważal­nym i chy­ba nikt nie zechce z tym deba­tować. W Poz­na­niu co sezon rodzą się kole­jne “pereł­ki”, na które zachod­nie klu­by Europy patrzą z dużym zaciekaw­ie­niem. Nie dawno z klubu odszedł Robert Gum­ny i Kamil Jóźwiak. Razem na oby­d­wu piłkarzach Lech zaro­bił pon­ad 7 mil­ionów euro.

Władze “Kole­jorza” nie przyj­mu­ją ter­az ofert, które zad­owoliły­by więk­szość klubów Ekstrak­lasy. Lech chce zara­bi­ać na swoich piłkarzach jak najwięcej. W pro­gramie “Bun­destalk” na Kanale Sportowym Matusz Borek zdradz­ił, że jeden z lechitów dostał ofer­tę z klubu Bundesligi.

Michał Pol na live na YouTube na swoim kanele “Pol­sport — Michał Pol” powiedzi­ał, o kogo chodz­iło i jaka była ofer­ta klubu z Niemiec.

Dzi­en­nikarz mówił o tym, że FSV Mainz zaofer­owało za Tymo­teusza Puchacza 5 mil­ionów euro, ale klub z Poz­na­nia odrzu­cił tę ofer­tę. W niemieckim zes­pole obec­nie na pozy­cji Puchacza gra Daniel Brosin­s­ki, który ma 32-lata, także zmi­ana piłkarza na młod­szego jest w pełni uzasadniona.

Władze Lecha podob­no nie planu­ją sprzedawać 21-lat­ka w obec­nym okienku trans­fer­owym. W Poz­na­niu czeka­ją na więk­szą eksplozję formy Puchacza, a co za tym idzie ofer­ty, które będą znacznie wyższe niż 5 mil­ionów euro.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.