01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-3godz.-29min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech Poznań dostał propozycję z FSV Mainz za Tymoteusza Puchacza. “Kolejorz” odrzucił ofertę w wysokości 5 milinów euro

Lech Poznań dostał propozycję z <span class="caps">FSV</span> Mainz za Tymoteusza Puchacza. “Kolejorz” odrzucił ofertę w wysokości 5 milinów euro

To, że Lech Poz­nań ma najlep­szą akademię w Polsce, jest fak­tem niepod­ważal­nym i chy­ba nikt nie zechce z tym deba­tować. W Poz­na­niu co sezon rodzą się kole­jne “pereł­ki”, na które zachod­nie klu­by Europy patrzą z dużym zaciekaw­ie­niem. Nie dawno z klubu odszedł Robert Gum­ny i Kamil Jóźwiak. Razem na oby­d­wu piłkarzach Lech zaro­bił pon­ad 7 mil­ionów euro.

Władze “Kole­jorza” nie przyj­mu­ją ter­az ofert, które zad­owoliły­by więk­szość klubów Ekstrak­lasy. Lech chce zara­bi­ać na swoich piłkarzach jak najwięcej. W pro­gramie “Bun­destalk” na Kanale Sportowym Matusz Borek zdradz­ił, że jeden z lechitów dostał ofer­tę z klubu Bundesligi.

Michał Pol na live na YouTube na swoim kanele “Pol­sport — Michał Pol” powiedzi­ał, o kogo chodz­iło i jaka była ofer­ta klubu z Niemiec.

Dzi­en­nikarz mówił o tym, że FSV Mainz zaofer­owało za Tymo­teusza Puchacza 5 mil­ionów euro, ale klub z Poz­na­nia odrzu­cił tę ofer­tę. W niemieckim zes­pole obec­nie na pozy­cji Puchacza gra Daniel Brosin­s­ki, który ma 32-lata, także zmi­ana piłkarza na młod­szego jest w pełni uzasadniona.

Władze Lecha podob­no nie planu­ją sprzedawać 21-lat­ka w obec­nym okienku trans­fer­owym. W Poz­na­niu czeka­ją na więk­szą eksplozję formy Puchacza, a co za tym idzie ofer­ty, które będą znacznie wyższe niż 5 mil­ionów euro.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.