31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.3min.
13.20 X3.80 22.05 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech Poznań — Legia Warszawa. Gdzie oglądać? Live stream ZA DARMO i transmisja w tv na żywo

Lech Poznań — Legia Warszawa. Gdzie oglądać? Live stream <span class="caps">ZA</span> <span class="caps">DARMO</span> i transmisja w tv na żywo

Lech Poz­nań pode­jmie u siebie Legię Warsza­wa w ramach 24. kole­j­ki Ekstrak­lasy sezonu 2020/21. Spotkanie zostanie roze­grane w niedzielę 11 kwiet­nia o godzinie 17:30 w Poz­na­niu. Trans­mis­ja meczu będzie dostęp­na zarówno w pol­skiej telewiz­ji sportowej jak i za dar­mo w internecie za pośred­nictwem trans­misji live stream online.

Darmowy live stream i transmisja online meczu Lech Poznań — Legia Warszawa

Lech Poz­nań w Ekstrak­lasie zaj­mu­je 10. miejsce. “Kole­jorz” notował ser­ię trzech zwycięstw i wydawało się już, że wszys­tko jest na dobrej drodze. Ostat­nie spotka­nia to jed­nak remis i dwie poraż­ki. Z funkcją tren­era pożeg­nał się Dar­iusz Żuraw. W najbliższą niedzielę Lecha czeka mecz z Legią Warsza­wa. To spotkanie będzie trans­mi­towane na ante­nie Canal+ Sport 3. Może­my sko­rzys­tać z paki­etu tego dostaw­cy dzię­ki plat­formie Canal+ Online. Przez pier­wsze 30 dni korzys­ta­nia z Canal+ Online oglą­damy zupełnie za darmo.

» Oglą­daj mecz ZA DARMO w CANAL+ONLINE

Zobacz: Trans­mis­ja meczu Lech Poz­nań — Legia Warsza­wa live stream online

Transmisja live meczu Lech Poznań — Legia Warszawa w internecie

Spotkanie między Lechem Poz­nań a Legią Warsza­wa będzie moż­na oglą­dać w telewiz­ji na ante­nie Canal+ Sport 3 i TVP Sport. Inter­nau­ci mają możli­wość śledzenia spotka­nia online za pomocą player.pl i Canal+ Online. Jeśli sko­rzys­tamy z drugiej opcji, to pier­wsze 30 dni mamy za dar­mo, a w kole­jnych miesią­cach opła­ta za paki­et wynosi 50 zł/mies. Na plat­formie player.pl dostęp do całej ofer­ty Canal+ kosz­tu­je 45 zł/mies. Może­my oglą­dać w przeglą­darce inter­ne­towej lub jeśli chce­my robić to na urządzeni­ach z sys­tem android czy iOS należy sko­rzys­tać z aplikacji Play­er i Canal+, które trze­ba pobrać ze Sklepu Play (dla androi­da) i App Store (dla iOS). Pon­ad­to może­my sko­rzys­tać z dar­mowej trans­misji live stream dzię­ki stron­ie sport.tvp.pl.

» Oglą­daj trans­misję online w CANAL+ONLINE

» Oglą­daj trans­misję online w PLAYER.PL

fot. Miko­laj Bar­banell / Shutterstock.com

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.