06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.50min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech Poznań może mieć nowego bramkarza. Zivko Zivković z PAOK‑u Saloniki na celowniku klubu

Lech Poznań może mieć nowego bramkarza. Zivko Zivković z <span class="caps">PAOK</span>‑u Saloniki na celowniku klubu

Lech Poz­nań za niespeł­na trzy tygod­nie przys­tąpi do elim­i­nacji Ligi Europy. Jeśli “Kole­jorz” chce poważnie myśleć o grze w europe­js­kich pucharach, to będą potrzeb­ne wzmoc­nienia. Praw­dopodob­nie zostało podane już nazwisko jed­nego z nowych zawodników.

Lech w obec­nym okienku trans­fer­owym nie zaczął jeszcze swo­jej ofen­sy­wy z pełną mocą, piłkarze raczej odchodzą z klubu, niż przy­chodzą. Wicemistrz Pol­s­ki nie doszedł do porozu­mienia z CSKA Moskwa ws. dłuższego poby­tu Timu­ra Żamalet­di­nowa przy Buł­garskiej. Z klubu na wypoży­cze­nie odszedł też do Stali Mielec Paweł Tom­czyk. Szkole­niowiec Dar­iusz Żuraw udzielił wywiadu, w którym odniósł się do dzi­ałań na rynku transferowym.

Trans­fery lubią ciszę.” - mówił trener.

Dla mnie jest ważne, że nie odbyła się rewoluc­ja w składzie Lecha. Za wyjątkiem Gytk­jaera trzon pozostał (…) Ter­miny? Nie narzu­camy ich sobie, wiemy, jakie są obec­nie realia. Moc­no pracu­je­my nad kilko­ma trans­fera­mi, które chce­my zrobić.”

Lech Poz­nań szu­ka bramkarza i napast­ni­ka.” — dodał Dar­iusz Żuraw.

🇷🇸Żivko Żivkovi­cia, bramkarz PAOK‑u Saloni­ki jest na celown­iku Lecha.🔵Piotr Koźmińs­ki z “Super Expres­su” twierdzi, że…

Pub­liée par LechNews.pl sur Ven­dre­di 7 août 2020

Bramkarz Lecha Mick­ey’a Van der Har­ta doz­nał kon­tuzji pod­czas serii rzutów karnych w pół­fi­nale Pucharu Pol­s­ki z Lechią Gdańsk. 26-latek obronił strzał Rafała Pietrza­ka, ale pod­czas upada­nia na murawę nabaw­ił się urazu, w wyniku czego od razu inter­we­niowali lekarze. Wró­cił do bram­ki i obronił kole­jne uderze­nie, tym razem wykon­aw­cą był Egzona Kryez­iu. Ból barku był jed­nak tak sil­ny, że został zmieniony przez Miłosza Mleczkę.

Holen­der­s­ki bramkarz przeszedł w swo­jej ojczyźnie zabieg. Okaza­ło się, że prz­er­wa od pił­ki nożnej potr­wa pięć miesię­cy. Lech zakon­trak­tował Fil­i­pa Bed­nar­ka, ale wysuwa­jąc wnios­ki ze słów Dar­iusza Żuraw­ia “Kole­jorz” szu­ka lep­szego golkipera.

Lech Poz­nań chce praw­dopodob­nie wypoży­czyć zawod­ni­ka PAOK‑u Saloni­ki Ser­ba, Zivko Zivkovi­cia. W min­ionym sezonie 31-latek zagrał 20 spotka­ni­ach, wpuś­cił w tym cza­sie 15 bramek. Wzmoc­nie­nie obsady bramkarza jest bard­zo ważne dla każdego zespołu, a Lech najlepiej, żeby zro­bił to przed 27 sierp­nia, kiedy zagra mecz 1. rundy elim­i­nacji do Ligi Europy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.