10.12.2023, g. 12:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Piast Gliwice
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.35min.
11.91 X3.40 23.75 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech Poznań odrzucił propozycję RB Lipska za Jakuba Modera w wysokości 6 milionów euro

Lech Poznań odrzucił propozycję <span class="caps">RB</span> Lipska za Jakuba Modera w wysokości 6 milionów euro

Zawod­ni­cy Lecha Poz­nań budzą duże zain­tere­sowanie na rynku trans­fer­owym. Wczo­raj do niemieck­iego Augs­bur­ga za około 3 mil­iony euro trafił Robert Gum­ny. Od kilku tygod­ni mówi się też o Joźwiaku i Moderze.

Kamil Jóźwiak według doniesień mediów ma być bard­zo blis­ki final­iza­cji trans­feru do Der­by Coun­ty, gra­jącego w ang­iel­skiej Cham­pi­onship. Mówi się, że “Kole­jorz” będzie chci­ał za 22-lat­ka co najm­niej 4 mil­iony euro.

Jakub Mod­er, to bez wąt­pi­enia jed­no z najwięk­szych odkryć ubiegłego sezonu. 21-latek dobrą grą wywal­czył sobie miejsce w pier­wszej drużynie Lecha. Kil­ka dni temu dostał również powołanie do reprezen­tacji Pol­s­ki. Ten fakt spraw­ia, że potenc­jalne wys­tępy w kadrze mogą pod­nieść jego wartość.

Mod­er miał być na liś­cie zain­tere­sowań Galatasaray. Tur­cy mają jed­nak prob­le­my finan­sowe i nie mogą spełnić wyma­gań finan­sowych “Kole­jorza”. Za 22-lat­ka odrzu­cono ofer­tę w wysokoś­ci 6 mil­ionów euro. Nie podano jaki klub złożył taką propozy­cję, ale wiemy, że padła taka suma.

Jakub Mod­er według najnowszych doniesień jest moc­no obser­wowany przez niemiec­ki RB Lip­sk. Okazu­je się, że to oni mieli złożyć ofer­tę w wysokoś­ci 6 mil­ionów euro, ale władze Lecha odrzu­cili ją oczeku­jąc min­i­mum 10 mil­inów euro.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.