03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.31min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech Poznań — Piast Gliwice transmisja online i w tv na żywo. Gdzie oglądać ZA DARMO w internecie

Lech Poznań — Piast Gliwice transmisja online i w tv na żywo. Gdzie oglądać <span class="caps">ZA</span> <span class="caps">DARMO</span> w internecie

Mecz 21. kole­j­ki Ekstrak­lasy pomiędzy Lechem Poz­nań i Piastem Gli­wice odbędzie się w niedzielę 14 mar­ca o godzinie 17:30. Spotkanie zostanie roze­grane w Poz­na­niu. Rywal­iza­cję będzie moż­na oglą­dać zarówno w telewiz­ji jak i za dar­mo w internecie.

Live stream w internecie

Lech Poz­nań na ten moment zaj­mu­je szóste miejsce w ligowej tabeli. “Kole­jorz” ma w Ekstrak­lasie ser­ię trzech zwycięstw rzę­du, spraw­ia to, że druży­na z Poz­na­nia jest najlepiej punk­tu­jącą w ostat­nich tygod­ni­ach w naszej lidze. W 21 kole­jce Lech Poz­nań zagra u siebie z Piastem Gli­wice. Spotkanie będziemy mogli obe­jrzeć za dar­mo w internecie dzię­ki ofer­cie Canal+ Online, gdzie przez pier­wszy miesiąc korzys­ta­nia oglą­damy całkowicie za darmo.

» Oglą­daj mecz ZA DARMO w CANAL+ONLINE

Zobacz: Trans­mis­ja live stream meczu Lech Poz­nań — Piast Gli­wice za dar­mo w internecie

Lech Poznań — Piast Gliwice transmisja na żywo online

Spotkanie pomiędzy Lechem Poz­nań a Piastem Gli­wice będzie moż­na oglą­dać w telewiz­ji na ante­nie Canal+ Sport 3. W internecie mecz będzie trans­mi­towany na stron­ie player.pl i Canal+ Online. Na plat­formie Play­er dostęp miesięczny kosz­tu­je 45 zł. W Canal+ Online możli­wość oglą­da­nia Canal+ Sport 3 oraz całej ofer­ty sportowej tego dostaw­cy kosz­tu­je 50 zł/mies. lecz pier­wszy miesiąc mamy za dar­mo. Korzys­ta­jąc z tych ofert, może­my jed­nocześnie oglą­dać z poziomu jed­nego kon­ta na dwóch urządzeni­ach. W przy­pad­ku śledzenia trans­misji na urządzeni­ach z sys­te­mem Android lub iOS musimy pobrać aplikację Player/Canal+ ze Sklepu Play lub App Store.

» Oglą­daj trans­misję online w CANAL+ONLINE

» Oglą­daj trans­misję online w PLAYER.PL

fot. shutterstock.com/Gorodenkoff

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.