03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.16min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech Poznań — plan zimowych przygotowań w 2021 roku

Lech Poznań — plan zimowych przygotowań w 2021 roku

Lech Poz­nań, podob­nie jak inne drużyny wys­tępu­jące w PKO BP Ekstrak­lasie musi powoli prze­j­mować się powrotem do gry. Prz­er­wa w roz­gry­wkach ligowych była sto­sunkowo krót­ka, jeśli zestaw­imy to z poprzed­ni­mi sezon­a­mi. W przy­pad­ku poz­na­ni­aków plan przy­go­towań wyglą­da jed­nak podob­nie do tego, co widzieliśmy już przed laty.

Tureckie zgrupowanie na start

Lech Poz­nań postaw­ił na sprawd­zone rozwiąza­nia. Cały zespół podob­nie uda się bowiem do Belek, gdzie już przy­go­towywał się do poszczegól­nych faz sezonu. Dla drużyny Dar­iusza Żuraw­ia zgrupowanie na tureck­iej zie­mi nie jest więc niczym nowym, ponieważ równie intere­su­ją­co zarysowu­je się per­spek­ty­wa roz­gry­wanych meczów.

Zobacz także: Pedro Tiba o kari­erze w Lechu Poznań

Co praw­da jeszcze jeden prze­ci­wnik musi zostać potwierd­zony, ale jeśli ufać zapowiedziom ofic­jal­nej strony klubu, to na Lecha Poz­nań czeka­ją już cztery spotka­nia sparingowe. Pier­wszy poje­dynek zaplanowano już na 14 sty­cz­nia, ale właśnie tutaj nadal czekamy na rywala. Trzy dni później — 17 sty­cz­nia Lech Poz­nań zmierzy się z kolei z Dynamem Moskwa. Bard­zo ciekaw­ie będzie zaś 21 sty­cz­nia, ponieważ wów­czas wicemistr­zowie Pol­s­ki roze­gra­ją dwa mecze — z Szachtarem Donieck oraz z FK Rad.

 

fot.gettyimages.com

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.