01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-2godz.-60min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech Poznań — plan zimowych przygotowań w 2021 roku

Lech Poznań — plan zimowych przygotowań w 2021 roku

Lech Poz­nań, podob­nie jak inne drużyny wys­tępu­jące w PKO BP Ekstrak­lasie musi powoli prze­j­mować się powrotem do gry. Prz­er­wa w roz­gry­wkach ligowych była sto­sunkowo krót­ka, jeśli zestaw­imy to z poprzed­ni­mi sezon­a­mi. W przy­pad­ku poz­na­ni­aków plan przy­go­towań wyglą­da jed­nak podob­nie do tego, co widzieliśmy już przed laty.

Tureckie zgrupowanie na start

Lech Poz­nań postaw­ił na sprawd­zone rozwiąza­nia. Cały zespół podob­nie uda się bowiem do Belek, gdzie już przy­go­towywał się do poszczegól­nych faz sezonu. Dla drużyny Dar­iusza Żuraw­ia zgrupowanie na tureck­iej zie­mi nie jest więc niczym nowym, ponieważ równie intere­su­ją­co zarysowu­je się per­spek­ty­wa roz­gry­wanych meczów.

Zobacz także: Pedro Tiba o kari­erze w Lechu Poznań

Co praw­da jeszcze jeden prze­ci­wnik musi zostać potwierd­zony, ale jeśli ufać zapowiedziom ofic­jal­nej strony klubu, to na Lecha Poz­nań czeka­ją już cztery spotka­nia sparingowe. Pier­wszy poje­dynek zaplanowano już na 14 sty­cz­nia, ale właśnie tutaj nadal czekamy na rywala. Trzy dni później — 17 sty­cz­nia Lech Poz­nań zmierzy się z kolei z Dynamem Moskwa. Bard­zo ciekaw­ie będzie zaś 21 sty­cz­nia, ponieważ wów­czas wicemistr­zowie Pol­s­ki roze­gra­ją dwa mecze — z Szachtarem Donieck oraz z FK Rad.

 

fot.gettyimages.com

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.