03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.40min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech Poznań po remisie z Górnikiem Zabrze

Lech Poznań po remisie z Górnikiem Zabrze

Lech Poz­nań nie zaczął zbyt dobrze rundy wiosen­nej. Wicemistr­zowie Pol­s­ki w meczu 15. kole­j­ki PKO BP Ekstrak­lasy zaled­wie zremisowali z Górnikiem Zabrze 1:1. Co moż­na powiedzieć po tym starciu?

Zbyt szybko stracony gol

Prob­le­mem Lecha Poz­nań w tym spotka­niu była oczy­wiś­cie dzi­u­rawa defen­sy­wa, która z uwa­gi na brak kon­cen­tracji już w 7. min­u­cie dała się zaskoczyć piłkar­zom Górni­ka Zabrze. Do siat­ki “Kole­jorza” trafił Alex Sobczyk. Dal­szy prze­bieg rywal­iza­cji stał pod znakiem aż dwóch rzutów karnych. W obu przy­pad­kach sędzia tej rywal­iza­cji dyk­tował je, ale Lech Poz­nań nie miał okazji, by wyrów­nać. Zawsze na drodze stawała wery­fikac­ja VAR. Do tych sytu­acji odniósł się sam tren­er, Dar­iusz Żuraw:

Wyda­je się, że sędzia jest blisko i jeśli odg­wiz­du­je przewinienia, to przy­na­jm­niej jeden — z tych dwóch podyk­towanych — będzie. Takie decyz­je zostały jed­nak pod­jęte, nam pozosta­je je zaak­cep­tować — powiedzi­ał tren­er Lecha.

Zobacz także: Nika Kvekveskiri w Lechu Poznań

Lechowi udało się wyrów­nać i — jak się okaza­ło — ustal­ić wynik tego spotka­nia w 60.minucie, kiedy to dobre dośrod­kowanie Czer­wińskiego na gola zamieni­ał Thomas Rogne. Patrząc na to, jak wyglą­dał ten mecz przez kole­jne pół godziny trud­no zakładać, by któraś z ekip moc­no chci­ała zgar­nąć kom­plet punk­tów. Sytu­acji klarownych prak­ty­cznie nie było, dlat­ego więcej goli już nie padło.

W kole­jnej kole­jce Lech Poz­nań pode­jmie Zagłę­bie Lubin. Wów­czas zwycięst­wo będzie obow­iązkiem, jeśli poz­na­ni­a­cy myślą o walce o czołowe lokaty.

 

fot.lechpoznan.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.