28.09.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Raków Częstochowa
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.25min.
12.25 X3.30 23.20 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech Poznań — Śląsk Wrocław. Transmisja live stream i na żywo w tv. Gdzie oglądać ZA DARMO w internecie?

Lech Poznań — Śląsk Wrocław. Transmisja live stream i na żywo w tv. Gdzie oglądać <span class="caps">ZA</span> <span class="caps">DARMO</span> w internecie?

W niedzielę 21 lutego czeka na nas jed­no z najważniejszych spotkań w ten week­end w Ekstrak­lasie. W ramach 18. kole­j­ki pol­skiej ligi Lech Poz­nań pode­jmie u siebie Śląsk Wrocław. Początek meczu jest zaplanowany na godz­inę 17:30. Spotkanie będzie moż­na śledz­ić w telewiz­ji oraz online w internecie. 

Transmisja online i darmowy live stream

Lech Poz­nań w ligowej tabeli zaj­mu­je 12. miejsce. “Kole­jorz” jest w bard­zo słabej formie. Mniej zwycięstw w tym sezonie ligowym od drużyny z Poz­na­nia ma tylko Stal Mielec. Lech najbliższą szan­sę na pow­ięk­sze­nie dorobku punk­towego będzie miał w niedzielę 21 lutego, kiedy to pode­jmie Śląsk Wrocław. Spotkanie będziemy mogli obe­jrzeć za dar­mo w internecie dzię­ki ofer­cie Canal+ Online, gdzie przez pier­wszy miesiąc korzys­ta­nia z ofer­ty nie ponosimy żądanych kosztów.

» Oglą­daj mecz ZA DARMO w CANAL+ONLINE

Transmisja Lech Poznań — Śląsk Wrocław na żywo w internecie

Rywal­iza­cję między Lechem Poz­nań a Śląskiem Wrocław kibice będą mogli śledz­ić za dar­mo na ante­nie Canal+. W internecie może­my sko­rzys­tać z trans­misji live, którą udostęp­ni­a­ją plat­formy Canal+ Online i player.pl. Dostęp do paki­etu na, w którym mamy możli­wość oglą­da­nia Canal+ na pier­wszej plat­formie, to koszt 50 zł/mies., ale przez pier­wszy miesiąc oglą­damy za dar­mo w ramach pro­mocji. Abona­ment na player.pl to koszt 45 zł/mies. Korzys­ta­jąc z tych ofert, może­my jed­nocześnie oglą­dać z poziomu jed­nego kon­ta na dwóch urządzeni­ach. W przy­pad­ku śledzenia trans­misji na urządzeni­ach z sys­te­mem Android lub iOS musimy pobrać aplikację Player/Canal+ ze Sklepu Play lub App Store.

» Oglą­daj trans­misję online w CANAL+ONLINE

» Oglą­daj trans­misję online w PLAYER.PL

fot. shutterstock.com/McLittle Stock

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.