31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.15godz.11min.
13.20 X3.80 22.05 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Johannsson: Wynik mógł być jeszcze bardziej okazały

Johannsson: Wynik mógł być jeszcze bardziej okazały

Aron Johanns­son był abso­lut­nym bohaterem rywal­iza­cji ze Śląskiem Wrocław. Amerykanin w swoim debi­u­cie w Lechu Poz­nań strzelił bramkę, z czego w pomec­zowym wywiadzie był niezwyk­le zad­owolony. Co mieli do powiedzenia poszczegól­ni gracze Lecha?

Bramka po dobrej centrze

W ogól­nym rozra­chunku, Aron Johanns­son mógł zejść z boiska nawet z trze­ma zdoby­ty­mi gola­mi na kon­cie. Amerykanin, który ma być niezłą alter­naty­wą dla Mikaela Isha­ka nie krył zad­owole­nia, ale zwłaszcza ze zwycięst­wa zespołu, który na taki rezul­tat czekał aż sześć ligowych kolejek.

Myślę, że zagral­iśmy niezłe spotkanie. Nasza gra w pier­wszej częś­ci meczu wyglą­dała dobrze do momen­tu poda­nia fut­bolów­ki w oko­lice bram­ki prze­ci­wni­ka, tego trochę brakowało i nie mieliśmy może wielu sytu­acji, ale wymieni­a­jąc dłu­go piłkę zmęczyliśmy moc­no rywala. W drugiej częś­ci stworzyliśmy już więcej sytu­acji, a więc i wynik mógł być jeszcze bardziej okaza­ły — przyz­nał Johannsson.

Zobacz także: Powrót kon­tuzjowanych do składu Lecha Poznań

Swo­je do powiedzenia miał także Jan Syko­ra, który posłał kluc­zowe podanie w akcji bramkowej. Czech również cieszy się z tego cen­nego zwycięst­wa, zaz­nacza­jąc jed­nocześnie, że wraz z zespołem myśli już o następ­nym spotkaniu.

Od pier­wszej min­u­ty widać było, że chcieliśmy dzisi­aj bard­zo zwyciężyć. Jesteśmy zad­owoleni z dzisiejszego wyniku, a przed nami kole­jne ważne spotka­nia do wygra­nia. Najbliższe w piątek i o nim już myślimy — powiedzi­ał Sykora.

 

fot.gettyimages.com

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.