Lech Poznań — Zawisza Bydgoszcz: Obudować formę!

lechici-vojo-gergo-ubiparip-lovrencicsW 6. kole­jce T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań zmierzy się na włas­nym boisku z Zaw­iszą Bydgoszcz. 

Lech Poz­nań zna­j­du­je się dopiero na 10 miejs­cu w tabeli, co jest miernym wynikiem jak przys­tało na wicemistrza Pol­s­ki. Kole­jorz ma jed­nak chęć wywal­czenia w tym roku mis­tr­zost­wa. By osiągnąć ten cel musi zacząć wygry­wać. Po pię­ciu kole­jkach poz­na­ni­a­cy mają na swoim kon­cie jed­ną wygraną, trzy remisy oraz jed­ną porażkę.

Po pon­ad 19 lat byd­gos­ki klub wraca na Buł­garską. Podopiecznym Ryszar­da Tarasiewicza w Ekstrak­lasie nie idzie zbyt dobrze. Na pewno byd­goszczanie liczyli na lep­szy start roz­gry­wek. Do tej pory trzykrot­nie zremisowali i odnieśli dwie poraż­ki. Być może motorem napę­dowym Zaw­iszy będzie Kamil Dry­gas, który w czwartek pod­pisał kon­trakt z byd­goskim klubem.

Tren­er Mar­iusz Rumak ma spore prob­le­my kadrowe. W osiem­nastce mec­zowej nie zna­jdą się Rafał Muraws­ki, Keb­ba Ceesay, Dim­itri­je Injac oraz Tomasz Kędzio­ra, który ma naciąg­nię­ty mięsień dwugłowy uda. Z prob­le­ma­mi zdrowot­ny­mi boryka­ją się bramkarze Jas­min Burić oraz Krzysztof Kotorows­ki. Z kolei tren­er Tarasiewicz będzie musi­ał poradz­ić sobie bez Bacara Balde, mającego prob­le­my z sercem oraz Łukasza Nawotczyńskiego, który został zaw­ies­zony za korupcję. Niepewny jest wys­tęp przy Buł­garskiej Pawła Abot­ta oraz Herol­da Goulona.

Mecz rozpocznie w niedzielę o godzinie 18:00.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress