31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.5godz.35min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech remisuje ze Śląskiem. “Kolejorz” mógł wygrać ten mecz

Lech remisuje ze Śląskiem. “Kolejorz” mógł wygrać ten mecz

Lech Poz­nań zremisował ze Śląskiem Wrocław 1:1. W pier­wszych min­u­tach więcej do powiedzenia mieli zawod­ni­cy Śląs­ka. Lech utrzymy­wał się przy piłce, ale nic z tego nie wychodz­iło. Pier­wszą bramkę strzelił Paixao. Kole­jny raz w tym sezonie „Kole­jorz” musi­ał gonić wynik. Udało się wyrów­nać w 60. min­u­cie po golu Gajosa. Do koń­ca meczu Lech prze­ważał, ale żad­na z sytu­acji nie dała lechit­om zwycięskiego gola.

Początek należał do Śląs­ka Wrocław. Pier­wszą sytu­ację gospo­darze mieli w 13. min­u­cie. Zza pola karnego piłkę uderzył Hoło­ta, ale na straży bram­ki „Kole­jorza” stał Burić.

Lech miał duże prob­le­my z atakiem pozy­cyjnym. Poda­nia były częs­to niecelne, a akc­je nieprze­myślane. Recep­tą na brak pomysłu były strza­ły sprzed pola karnego. Przykła­dem może być uderze­nie Gajosa, które z tru­dem obronił Pawełek. Golkiper Śląs­ka wypluł piłkę, ale dobit­ka Hamalaine­na, który doskoczył szy­bko do fut­bolów­ki nie dała upragnionego celu – gola.

Niepo­rad­ność Lecha w 23. min­u­cie wyko­rzys­tali gospo­darze. Z lewej strony piłkę dośrod­kował Dudu wprost na głowę źle kry­tego przez Kadara Paixao. Strzał pomoc­ni­ka Śląs­ka obronił instynk­town­ie Burić, ale dobit­ka nie dała już szans lechicie.

Po stra­cie gola, Lech próbował dojść do gło­su. W 42. min­u­cie dośrod­kował w pole karne Lovrenc­sics, Ara­ju­uri zgrał głową do Gajosa, który bez zas­tanowienia uderzył, ale pił­ka odbiła się od obroń­cy gospodarzy.

W 60. min­u­cie Lechowi udało się wyrów­nać. Lovrenc­sics wypuś­cił Hamalaine­na na prawe skrzy­dło. Fin miał dużo cza­su, żeby się roze­jrzeć, komu zagrać. Wybrał Gajosa. Okaza­ło się, że to świet­na decyz­ja. Pomoc­nik Lecha uderzył głową i wpisał się na listę strzelców.

W 67. min­u­cie Lech był blis­ki wyjś­cia na prowadze­nie. Wyrównu­ją­ca bram­ka dodała skrzy­deł podopiecznym tren­era Urbana. Piłkę w pole karne dośrod­kował Formel­la. Powal­czył o nią Hamalainen i naprawdę niewiele zabrakło, żeby fut­bolówka zatrzepotała w siatce.

 ŚLĄSK WROCŁAWLECH POZNAŃ 1:1

Bram­ki: 23’ Paixao; 60’ Gajos

Żółte kart­ki: Paw­elec; Hamalainen

ŚLĄSK: Pawełek – Zielińs­ki, Cele­ban, Paw­elec, Dudu – Paixao [90. Ostrows­ki], Hoło­ta – Kokosz­ka, Gecov, Kiełb [77. Bil­ińs­ki] – Gra­j­ciar [69. Bartkowiak]

LECH: Burić – Ceesay, Ara­ju­uri, Kamińs­ki, Kadar – Linet­ty [89. Thoma­l­la], Tet­teh – Lovrenc­sics [66. Formel­la], Gajos [81. Trał­ka], Pawłows­ki — Hamalainen

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.