01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
6dn.22godz.51min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech rozpoczyna współpracę z Atletico Paranaense

Lech Poz­nań po długich, trwa­ją­cych od kilku miesię­cy, negoc­jac­jach doszedł od porozu­mienia z klubem Atleti­co Paranaense. Andrzej Kadz­ińs­ki oraz Arka­diusz Kasprzak odwiedzili w zeszłym tygod­niu Kur­ty­bę i pod­pisali umowę z władza­mi Atletico.

 

Współpra­ca ma pole­gać na wymi­an­ie doświad­czeń, odby­wa­niu staży tren­er­s­kich, a także trans­fer­owa­niu zawod­ników z Brazylii. “Kole­jorz” zamierza uczyć się od Atleti­co szkole­nia młodzieży. Metody stosowane przez klub z Kur­ty­by zro­biły bard­zo duże wraże­nie na preze­sach Lecha.

- Cieszę się, że po kilku miesią­cach rozmów udało się nam pod­pisać umowę o współpra­cy pomiędzy naszy­mi kluba­mi. Jestem przeko­nany, że wymi­ana doświad­czeń, jak również myśli sportowej przy­czyni się do roz­wo­ju każdego z klubów. Już dziś zaprosil­iśmy naszego nowego part­nera do wzię­cia udzi­ału w tegorocznej edy­cji turnieju Lech Cup — przyz­nał po pod­pisa­niu umowy Arka­diusz Kasprzak.

Począt­ki rozmów doty­czą­cych współpra­cy się­ga­ją wrześ­nia, kiedy to marsza­łek Wielkopol­s­ki, Marek Woź­ni­ak pole­ci­ał do Brazylii i tam roz­maw­iał z przed­staw­iciela­mi regionu Kur­ty­ba. Gdy Ci odwiedzili Poz­nań, spotkali się w władza­mi “Kole­jorza”, które były chętne naw­iąza­nia kon­tak­tów na rynku połud­niowoamerykańskim. Efek­ty tych spotkań będziemy mogli zauważyć praw­dopodob­nie już niedługo.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.