02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.17godz.14min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech-Ruch: O pierwszą wygraną na wiosnę

Lech-Ruch:  O pierwszą wygraną na wiosnę

W pier­wszym meczu przed włas­ną pub­licznoś­cią Lech Poz­nań zmierzy się z Ruchem Chorzów, prze­dostat­nią drużyną ligowej tabeli. 

W poprzed­niej kole­jce Kole­jorz rzutem na taśmę zremisował z Pogo­nią Szczecin. Por­tow­cy od 3 min­u­ty po golu Marci­na Roba­ka prowadzili w spotka­niu. Bramkę na wagę remisu zdobył w dolic­zonym cza­sie gry Paulus Arajuuri.

Ruch w pier­wszym meczu w Ekstrak­lasie w tym roku pokon­ał na włas­nym boisku Piast Gli­wice. “Niebi­escy” zaj­mu­ją prze­dostat­nie miejsce w tabeli, ale do Korony Kielce tracą zaled­wie dwa punk­ty. Nad byd­goskim Zaw­iszą mają aż 10 punk­tów przewa­gi (sytu­ac­ja przed startem 21. kolejki).

Obie drużyny spotkały się ze sobą w 6. kole­jce trwa­jącego sezonu. W Chor­zowie padł bezbramkowy remis, ale warto przy­pom­nieć, że rzu­tu karnego nie wyko­rzys­tał w 87. min­u­cie Marcin Kamiński.

Przed spotkaniem z “Niebieski­mi” tren­er Maciej Sko­rża ma nie lada prob­lem. Na boisku na pewno nie pojawi się Karol Linet­ty, Jas­min Burić. Cały czas nie wiado­mo, co z Darko Jevti­ciem i Łukaszem Trałką. Szansa, że Szwa­j­car wybieg­nie na boisku w niedzielne popołud­nie jest niewiel­ka Być może gotowy do gry będzie już Arnoud Djoum. Do trenignów powró­cili także Zaur Sada­jew, David Hol­man oraz Daw­id Kow­nac­ki i decyz­ja o ich wys­tępie w niedziel­nym meczu zapad­nie po ostat­niej jed­nos­tce treningowej przed spotkaniem z Ruchem.

Pier­wszy gwiz­dek arbi­tra o 15:30 na Inea Stadionie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.