07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.6godz.44min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech-Śląśk: Walczyć o Majstra!

Lech-Śląśk: Walczyć o Majstra!

W 33. Kole­jce T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań zmierzy się przed włas­ną pub­licznoś­cią ze Śląskiem Wrocław.

W rundzie jesi­en­nej we Wrocław­iu Kole­jorz zremisował z gospo­darza­mi 1:1. Bramkę dla Lecha zdobył wów­czas Darko Jevtić. W Poz­na­niu podopieczni tren­era Macie­ja Sko­rży okaza­li się lep­si od wrocław­ian i pokon­ali dwukrot­nego mis­trza Pol­s­ki 2:0 po bramkach Paulusa Arajuuri’ego oraz Kaspra Hamalaine­na. Przez wielu ekspertów drugie 45. min­ut w wyko­na­niu poz­na­ni­aków było najlep­szą połówkę od wielu miesięcy.

W poprzed­niej kole­je T‑Mobile Ekstrak­lasy lechi­ci prze­grali przed włas­ną pub­licznoś­cią z Jagiel­lonią Białys­tok 1:3. Zawod­ni­cy Kole­jorza mieli umoc­nić się na pozy­cji lid­era tabeli, jed­nak białos­toczanie zapowiedzieli, że nie zamierza­ją rezyg­nować z wal­ki o tytuł mistrzowski.

Z kolei Śląsk Wrocław zremisował u siebie z warsza­wską Legią. W rundzie mis­tr­zowskiej druży­na prowad­zona przez tren­era Pawłowskiego jeszcze nie przegrała.

Tren­er Maciej Sko­rża będzie mógł wys­taw­ić do gry wszys­t­kich swoich zawod­ników. Żaden z piłkarzy nie pauzu­je za kart­ki, ani nie narze­ka na poważniejsze urazy.

ejberempire

Śląsk Wrocław pod wodzą tren­era Pawłowskiego z Lechem jeszcze nie wygrał. W Poz­na­niu wszyscy mają nadzieję, że ta pas­sa będzie trwała dalej. Zespół z Dol­nego Śląs­ka od ośmiu spotkań nie wygrał meczu na sta­dion­ie rywala.

Początek spotka­nia już o godzinie 18:00 na INEA Stadionie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.