07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.41min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech-Termalica: Zwycięstwem rozpocząć rundę wiosenną!

Lech-Termalica: Zwycięstwem rozpocząć rundę wiosenną!

Po niespeł­na dwóch miesią­cach prz­er­wy wraca Lot­to Ekstrak­lasa. Piłkarze Lecha Poz­nań zain­au­gu­ru­ją rundę wiosen­ną meczem z Bruk-Bet Ter­mal­icą, już dziś o 20:30.

Podopieczni Nena­da Bjel­i­cy w dobrych nas­tro­jach mogli przy­go­towywać się do pier­wszego spotka­nia w sezonie, bowiem nie prze­grali żad­nego meczu kon­trol­nego w okre­sie przy­go­towaw­czym, jed­nak szkole­niowiec “Loko­mo­ty­wy” pod­chodzi do tego z dys­tansem. – W meczach sparingowych mieliśmy słab­sze i lep­sze momen­ty. Na początku z Elaną nie gral­iśmy zbyt dobrze. Jutro na pewno będziemy musieli popraw­ić naszą grę. Ter­mal­i­ca zagra tak jak zawsze, także w bard­zo zwarty sposób. Będą cofnię­ci i skupią się na kon­tratakach. – powiedzi­ał na przed­mec­zowej kon­fer­encji tren­er Kolejorza.

Podopieczni Czesława Mich­niewicza są bezpośred­nim rywalem poz­na­ni­aków w ligowej tabeli. „Słonie” mają na kon­cie 33. punk­ty, a więc o jed­no oczko więcej od zawod­ników Lecha. Jeśli dzisiejsze spotkanie wygra­ją zawod­ni­cy Kole­jorza awan­su­ją wtedy na czwarte miejsce w Lot­to Ekstraklasie.

W dzisiejszym poje­dynku na pewno nie zobaczymy Miha­ia Radu­ta i Nick­iego Bille. - Ani Nic­ki ani Radut nie będą na ław­ce rez­er­wowych. Duńczyk wznowi trenin­gi od poniedzi­ałku z powodów mięśniowych, zaś Mihai nie jest jeszcze gotowy. – infor­mu­je szkole­niowiec. W meczu z Ter­mal­icą nie wys­tąpi również Jan Bednarek, który zachorował na ospę oraz Tamas Kadar, który prze­by­wa na tes­tach medy­cznych w Dynamo Kijów.

Wszys­t­kich stęsknionych za Ekstrak­lasą kibiców zaprasza­my na Buł­garską! Mimo niesprzy­ja­jącej pogody atmos­fera na sta­dion­ie będzie z pewnoś­cią gorąca!

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.