Lech w 2011: Statystycznie

Co ile min­ut trafi­ali do siat­ki? Kto razy najwięcej razy asys­tował? Jaki pro­cent zwycięstw odnieśli? Kto otrzy­mał najwięcej żół­tych kartek? A kto czer­wonych? Kto prze­by­wał najwięcej na boisku? Czyli jak prezen­tu­ją się statysty­ki Lecha z roku 2011.

Przez ostat­ni rok, przez pier­wszy zespół Lecha przewinęło się 25 zawod­ników: 14 Polaków, 3 Ser­bów, 2 oby­wa­teli Bośni i Herce­gowiny, Białorusin, Buł­gar, Holen­der, Kolumbi­jczyk, Łotysz oraz Panamczyk.

Kole­jorz” w 41. ofic­jal­nych spotka­ni­ach roze­granych w 2011 roku odniósł dwadzieś­cia jeden zwycięstw, ośmiokrot­nie remisował, a dwanaś­cie razy ponosił porażkę. Wygrał więc nieco pon­ad połowę meczów.

Bilans bramkowy jest również dodat­ni. Na 62. bram­ki zdobyte, przy­padło trzy­dzieś­ci stra­conych. Lech trafi­ał nieco pon­ad pół­to­ra raza na mecz, co daje śred­nio jed­ną bramkę na mniej więcej 30 min­ut. Najwięcej goli zdobył oczy­wiś­cie Artiom Rud­nev — 26, czyli praw­ie 42% z wszys­t­kich goli poz­nańskiego klubu.

Piłkę z siat­ki najwięcej wycią­gał Krzysztof Kotorows­ki — 24-krot­nie (zagrał w 29. meczach). Sześć razy robił to Jas­min Burić (12. spotkań).

Na obiek­cie przy uli­cy Buł­garskiej, Lech odniósł 12. zwycięstw, a trzy razy kibole musieli przełknąć gorycz poraż­ki. Pię­ciokrot­nie nie było zwycięz­cy. Bilans bramkowy to 31:10.

Gorzej było na wyjeździe, gdzie Lech odniósł dziewięć zwycięstw. Tak samo częs­to był pokony­wany. Doszło również do trzech remisów. W bramkach “Kole­jorz” był lep­szy od swoich prze­ci­wników — 31:20.

Gracze Lecha zostali ukarani 69. żół­ty­mi oraz cztere­ma czer­wony­mi kartka­mi. Daje nam to 1,68 żółtej oraz 0,1 czer­wonej kart­ki na mecz. Najbru­tal­niejszym zawod­nikiem Lecha w 2011 roku był Dim­itri­je Injac, który w 37. meczach otrzy­mał 12 żół­tych oraz jed­ną czer­woną kartkę. Wyrzuceni z boiska byli również Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kikut oraz Rafał Murawski.

Najwięcej min­ut na boisku spędz­ił lewy obroń­ca “Kole­jorza” — Luis Hen­riquez. Spośród możli­wych do roze­gra­nia 3720. min­ut, on na boisku spędz­ił 3206, czyli 86% możli­wego cza­su gry. Zdołał w tym cza­sie zdobył bramkę oraz otrzy­mać tylko (jak na obrońcę) pięć żół­tych kartek. Z zawod­ników, którzy pojaw­iali się na boisku w barwach pier­wszej drużyny, najm­niej min­ut zagrał Tomasz Mikoła­jczak — 382.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress