01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.7godz.45min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech w końcu jest nieprzewidywalny

lechici linetty teodorczykW zeszłym sezonie za zdoby­wanie bramek w zes­pole Lecha Poz­nań odpowiedzial­ny był Artioms Rud­nevs. Dzisi­aj gole dla “Kole­jorza” zdoby­wa kilku zawodników.


W roz­gry­wkach 2011/2012 bram­ki dla Niebiesko-Białych zdoby­wało jedynie dziewię­ciu piłkarzy. Spośród nich zde­cy­dowanie najlep­szym graczem był Artiom Rud­nevs, który został w tym sezonie Królem Strzel­ców. Dla Lecha zdobył on aż 22 gole w roz­gry­wkach ligowych. W obec­nym sezonie bram­ki dla “Kole­jorza” trafiło już 13 piłkarzy.

- Gdy obe­j­mowałem zespół mówiono o nim, że jest przewidy­wal­ny. Zależało mi na tym, aby zmienić to. Chcieliśmy zmieni tę zależność od jed­nego zawod­ni­ka. Pra­cow­al­iśmy nad tym, aby stać się nieprzewidy­wal­ną drużyną i to nam się udało — pod­kreśla Mar­iusz Rumak.

Najskuteczniejszym piłkarzem Lecha jest Bar­tosz Ślusars­ki, który trafił do siat­ki rywala 10 razy. Jed­nak ta różni­ca pomiędzy bramka­mi zdoby­ty­mi przez najskuteczniejszego zawod­ni­ka w porów­na­niu z poprzed­nim sezonem jest w tym już znacznie mniejsza. Dla Lecha strzela wielu piłkarzy, niekoniecznie Bar­tosz Ślusars­ki. W obec­nej rundzie Lechowi udało się wygrać cztery mecze, a w dwóch z nich goli nie zdoby­wał Ślusarski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.