01.02.2023, g. 19:00
PKO BP Ekstraklasa
Miedź Legnica vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.11godz.8min.
14.75 X3.60 21.73 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech w końcu jest nieprzewidywalny

lechici linetty teodorczykW zeszłym sezonie za zdoby­wanie bramek w zes­pole Lecha Poz­nań odpowiedzial­ny był Artioms Rud­nevs. Dzisi­aj gole dla “Kole­jorza” zdoby­wa kilku zawodników.


W roz­gry­wkach 2011/2012 bram­ki dla Niebiesko-Białych zdoby­wało jedynie dziewię­ciu piłkarzy. Spośród nich zde­cy­dowanie najlep­szym graczem był Artiom Rud­nevs, który został w tym sezonie Królem Strzel­ców. Dla Lecha zdobył on aż 22 gole w roz­gry­wkach ligowych. W obec­nym sezonie bram­ki dla “Kole­jorza” trafiło już 13 piłkarzy.

- Gdy obe­j­mowałem zespół mówiono o nim, że jest przewidy­wal­ny. Zależało mi na tym, aby zmienić to. Chcieliśmy zmieni tę zależność od jed­nego zawod­ni­ka. Pra­cow­al­iśmy nad tym, aby stać się nieprzewidy­wal­ną drużyną i to nam się udało — pod­kreśla Mar­iusz Rumak.

Najskuteczniejszym piłkarzem Lecha jest Bar­tosz Ślusars­ki, który trafił do siat­ki rywala 10 razy. Jed­nak ta różni­ca pomiędzy bramka­mi zdoby­ty­mi przez najskuteczniejszego zawod­ni­ka w porów­na­niu z poprzed­nim sezonem jest w tym już znacznie mniejsza. Dla Lecha strzela wielu piłkarzy, niekoniecznie Bar­tosz Ślusars­ki. W obec­nej rundzie Lechowi udało się wygrać cztery mecze, a w dwóch z nich goli nie zdoby­wał Ślusarski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

PKO BP Ekstraklasa

04/02/2023 / 01:00

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.