01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.8godz.53min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech w poszukiwaniu miejsca do trenowania

W zeszłą sobotę na Sta­dion­ie Miejskim odbyła się impreza Red Bull X‑Fighters, a “Kole­jorz” nadal ma prob­le­my ze znalezie­niem miejs­ca o trenowa­nia. Sztab szkole­niowy codzi­en­nie zale­ca zaję­cia z zespołem w innym miejs­cu, co jest uciążli­we dla piłkarzy, ale również ze wzglę­du na orga­ni­za­cję treningów.

W poniedzi­ałek Lech trenował we Wronkach, wczo­raj w Plewiskach. W środę znów wró­cił do Wronek. To właśnie o tym obiek­cie w samych super­latywach wypowia­da się tren­er Jose Mari Bakero. Jest on zad­owolony z bazy treningowej, ale również zaplecza gas­tro­nom­icznego. Jedyne obawy, jakie ma wzglę­dem Wronek, to odległość, która jest nie tylko męczą­ca, ale również czasochłonna.

Na jutro sztab szkole­niowym zaplanował zaję­cia popołud­niu, które odbędą się praw­dopodob­nie w Komornikach, albo Plewiskach, ale nie pod­ję­to jeszcze dokład­nej decyzji o miejs­cu jego odby­cia. W piątek Lechi­ci będą mieli wolne. Przy­pom­ni­jmy, że swój ligowy mecz roze­gra­ją oni dopiero w poniedzi­ałek, ale prze­ci­wnikiem będzie GKS-Bełchatów.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.