02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.9min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech-Wisła: Powtórzyć wynik z zeszłego roku!

Lech-Wisła: Powtórzyć wynik z zeszłego roku!

Po prz­er­wie na mecze reprezen­tacji nad­szedł czas na ligowe spotka­nia. Już dziś o 18:00 Lech Poz­nań pode­jmie na włas­nym sta­dion­ie krakowską Wisłę w ramach 12. kole­j­ki Lot­to Ekstraklasy.

Jeszcze do niedaw­na poje­dyn­ki poz­na­ni­aków z Białą Gwiazdą toczyły się o Mis­tr­zost­wo Pol­s­ki. Aktu­al­nie nasz dzisiejszy ryw­al zna­j­du­je się na ostat­nim miejs­cu ligowej tabeli, mając na kon­cie zaled­wie 10 punk­tów. Kole­jorz zaś posi­a­da ich 15 pla­su­jąc się na 8. miejscu.

Tren­er Bjel­i­ca jest dobrej myśli, jed­nak nie lekce­waży prze­ci­wni­ka. — Jestem optymistą przed tym meczem. Jed­nak nie dlat­ego, że gramy z ostat­nim zespołem. Powo­dem mojego optymiz­mu jest to, że wykon­al­iśmy w ostat­nim cza­sie ciężką pracę. Wiemy, że nasz ryw­al gra dobrze w piłkę, a to, że są na ostat­nim miejs­cu w tabeli jest mylące. – mówił na kon­fer­encji przed­mec­zowej szkoleniowiec.

W dzisiejszym spotka­niu na pewno nie zobaczymy Nick­iego Bille, który jest po oper­acji oraz Macie­ja Makuszewskiego, który zma­ga się z drob­nym urazem.

W zeszłym roku Kole­jorz prze­grał w Krakowie 0:2, zaś w Poz­na­niu wygrał 2:0. Poz­na­ni­a­cy liczą na powtórkę z zeszłorocznego spotka­nia przy Buł­garskiej i dal­szy marsz w górę tabeli.

Doda­jmy, że dzisiejszy dzień przy INEA Sta­dion­ie będzie wyjątkowy, bowiem przed meczem nastąpi ofic­jalne odsłonię­cie „Leg­endy”. Wszyscy na Bułgarską!

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.