02.04.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Pogoń Szczecin
Do meczu pozostało:
13dn.2godz.8min.
12.11 X3.4 23.3 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech-Wisła: Powtórzyć wynik z zeszłego roku!

Lech-Wisła: Powtórzyć wynik z zeszłego roku!

Po prz­er­wie na mecze reprezen­tacji nad­szedł czas na ligowe spotka­nia. Już dziś o 18:00 Lech Poz­nań pode­jmie na włas­nym sta­dion­ie krakowską Wisłę w ramach 12. kole­j­ki Lot­to Ekstraklasy.

Jeszcze do niedaw­na poje­dyn­ki poz­na­ni­aków z Białą Gwiazdą toczyły się o Mis­tr­zost­wo Pol­s­ki. Aktu­al­nie nasz dzisiejszy ryw­al zna­j­du­je się na ostat­nim miejs­cu ligowej tabeli, mając na kon­cie zaled­wie 10 punk­tów. Kole­jorz zaś posi­a­da ich 15 pla­su­jąc się na 8. miejscu.

Tren­er Bjel­i­ca jest dobrej myśli, jed­nak nie lekce­waży prze­ci­wni­ka. — Jestem optymistą przed tym meczem. Jed­nak nie dlat­ego, że gramy z ostat­nim zespołem. Powo­dem mojego optymiz­mu jest to, że wykon­al­iśmy w ostat­nim cza­sie ciężką pracę. Wiemy, że nasz ryw­al gra dobrze w piłkę, a to, że są na ostat­nim miejs­cu w tabeli jest mylące. – mówił na kon­fer­encji przed­mec­zowej szkoleniowiec.

W dzisiejszym spotka­niu na pewno nie zobaczymy Nick­iego Bille, który jest po oper­acji oraz Macie­ja Makuszewskiego, który zma­ga się z drob­nym urazem.

W zeszłym roku Kole­jorz prze­grał w Krakowie 0:2, zaś w Poz­na­niu wygrał 2:0. Poz­na­ni­a­cy liczą na powtórkę z zeszłorocznego spotka­nia przy Buł­garskiej i dal­szy marsz w górę tabeli.

Doda­jmy, że dzisiejszy dzień przy INEA Sta­dion­ie będzie wyjątkowy, bowiem przed meczem nastąpi ofic­jalne odsłonię­cie „Leg­endy”. Wszyscy na Bułgarską!

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Piast Gliwice - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

01/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.