07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.16godz.24min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech-Wisła: Udowodnić dobrą dyspozycję!

Lech-Wisła: Udowodnić dobrą dyspozycję!

W 3. kole­jce T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań zmierzy się przed włas­ną pub­licznoś­cią z Wisłą Kraków. Podopieczni tren­era Mar­iusza Ruma­ka mają coś do udowod­nienia. Kibi­com oraz sobie. 

W poprzed­nim sezonie “Kole­jorz” dwukrot­nie pokon­ał u siebie “Białą Gwiazdę”. Przy Rey­mon­ta górą byli krakowian­ie, którzy wygrali wów­czas pewnie z słabo prezen­tu­ją­cym się Lechem. W rundzie rewanżowej oraz mis­tr­zowskiej zde­cy­dowanie lep­si okaza­li się podopieczni tren­era Mar­iusza Rumaka.

W 2. kole­jce T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech zremisował z Górnikiem Zabrze 1:1. Jed­nak lechi­ci będą chcieli zrekom­pen­sować się swoim kibi­com za wpad­kę na Islandii. Choć poz­na­ni­a­cy grali lep­iej od Island­czyków to po nieporozu­mie­niu Jas­mi­na Buri­cia oraz Marci­na Kamińskiego, to gospo­darze wygrali pier­wszy mecz 3. rundy Ligi Europejskiej.

Wisła Kraków na razie nie prezen­tu­je dobrej dys­pozy­cji. “Biała Gwiaz­da” na swoim kon­cie ma dwa remisy. Na inau­gu­rację krakowian­ie zremisowała z beni­aminkiem Górnikiem Łęcz­na oraz Piastem Gliwice.

W niedziel­nym spotka­niu na pewno nie zagra­ją Keb­ba Ceesay oraz Karol Linet­ty. Niepewny jest też udzi­ał Łukasza Teodor­czy­ka oraz Daw­i­da Kow­nack­iego. Tren­er Fran­ciszek Smu­da nie będzie mógł na pewno sko­rzys­tać z Osto­ji Stjepanovi­ca oraz Marko Jovanovi­cia. Z kolei Paweł Brożek, Arka­diusz Głowac­ki i Emmanuel Sar­ki skarżą się na drob­ne urazy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.