06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.13godz.52min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech-Wisła: Wygrać i doskoczyć do czołówki

Lech-Wisła: Wygrać i doskoczyć do czołówki

W 18. kole­jce Ekstrak­lasy Lech Poz­nań pode­jmie na włas­nym boisku Wisłę Kraków. W rundzie jesi­en­nej “Kole­jorz” prze­grał przy Reymonta.

Na początku sierp­nia “Biała Gwiaz­da’ pewnie pokon­ała drużynę mis­trza Pol­s­ki. Zespół prowad­zony wów­czas przez tren­era Macie­ja Sko­rżę uległ drużynie gospo­darzy 0:2, a bram­ki zdobył wów­czas Rafał Boguski.

Sytu­ac­ja w drużynie Lecha Poz­nań jest coraz lep­sza — zarówno kadrowa, jak i w tabeli. Mis­tr­zowie Pol­s­ki w niedzielne popołud­nie pokon­ali Lechię Gdańsk 1:0. Podopieczni tren­era Jana Urbany zaj­mu­ją aktu­al­nie miejsce w drugiej ósem­ce, ale do swo­jego najbliższego rywala tracą zaled­wie cztery punkty.

Wisła Kraków prze­grała z Cra­cov­ią. Na włas­nym sta­dion­ie “Biała Gwiaz­da” uległa “Pasom” 1:2. W poniedzi­ałek z funkcją szkole­niow­ca zespołu pożeg­nał się Kaz­imierz Moskal. W środę krakows­ki zespół poprowadzi Marcin Broniszewski.

Tren­er Urban nie będzie mógł sko­rzys­tać z usług Marci­na Roba­ka. —  Marcin nie zagra na pewno. Zobaczymy jak dłu­go potr­wa jego prz­er­wa. Po meczu z Lechią niek­tórzy zawod­ni­cy są poobi­jani np.  Ger­go Lovrenc­sics. Do tren­ingów po przez­ię­bi­e­niu wró­cił nato­mi­ast Denis Thoma­l­la — przyz­nał tren­er Kolejorza.

 Do składu wró­cił także Daw­id Kow­nac­ki. 18-latek w Gdańsku wys­tąpił przez trzy­dzieś­ci min­ut. — Daw­id ma duże chę­ci do gry. Całego meczu jed­nak jeszcze nie wytrzy­ma, ale kwest­ią cza­su jest to, czy dać mu szan­sę zagrać od pier­wszy min­ut, czy wpuś­cić w tra­cie meczu na pod­męc­zonego prze­ci­wni­ka — ocenił szkole­niowiec mis­trza Polski.
Spotkanie z Wisłą Kraków rozpocznie się o 20:30. Pier­wszy gwiz­dek sędziego Daniela Ste­fańskiego na INEA Stadionie.
 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.