02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.4godz.22min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech-Zagłębie: Po czwartą wygraną z rzędu

Lech-Zagłębie: Po czwartą wygraną z rzędu

W 18. kole­jce T‑Mobile Ekstrak­lasy Lech Poz­nań pode­jmie przy Buł­garskiej Zagłę­bie. W meczu rundy jesi­en­nej padł bezbramkowy remis.

Lech Poz­nań naresz­cie wyszedł z doł­ka. Poz­na­ni­a­cy odnieśli trzy efek­towne zwycięst­wa. Pokon­ali Górnik, Ruch oraz w min­iony poniedzi­ałek roz­gromili Cra­cov­ię. Z dorobkiem 29 punk­tów Kole­jorz pla­su­je się na czwartym miejs­cu w tabeli. Jed­nak w sobotę lechi­ci nie mogą poz­wolić sobie na utratę punktów.

Zagłę­bie to prze­dostat­nia druży­na Ekstrak­lasy. Miedziowi mają 13 oczek na swoim kon­cie. Lubini­an­ie prowadzeni są przez doświad­c­zonego Ores­ta Lenczy­ka, który nie potrafi poradz­ić sobie z piłkarza­mi i Zagłę­bie zdołało wygrać jeden z ośmiu meczów pod wodzą tren­era. Klub z Lubi­na mimo dobrej kadry nie prezen­tu­je się wyśmienicie.

Latem w Lubinie nie padła żad­na bram­ka w spotka­niu obu drużyn. Na uwagę zasługu­je nato­mi­ast mecz z wios­ny tego roku, kiedy to Kole­jorz tri­um­fował 3:1 nad Zagłę­biem, a jed­ną z bramek strzelił Piotr Reiss, dla którego był to ostat­ni strzelony gol w niebiesko-białych barwach.

Mecz rozpocznie się o 20:30 na Inea Stadionie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.