01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.7godz.34min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech zagra pięć sparingów podczas obozu

Dzisi­aj piłkarze Lecha wyjadą na zgrupowanie do Mies­bach. Pod­czas niego zagra­ją pięć spotkań kon­trol­nych w tym mecze z Panathi­naikosem Ate­ny czy Rubinem Kazań. Rywalem „Kole­jorza” będą także dwa zespoły tureck­ie oraz jeden niemiecki.

 

Swo­ją pier­wszą grę sparingową podopieczni Jose Mari Bakero mają zaplanowaną już na najbliższy poniedzi­ałek. Prze­ci­wnikiem Lecha będą ateńskie „Kon­iczyń­ki”. Dla Greków będzie to pier­wszy mecz pod­czas okre­su przy­go­towaw­czego. Piłkarze z Poz­na­nia swo­je przetar­cie zal­iczyli już w ostat­ni czwartek, gdy w Grodzisku Wlkp. Zmierzyli się z Zagłę­biem Lubin.

Dwa dni później Lechi­ci zagra­ją prze­ci­wko Rubin­iowi Kazań. Były klub Rafała Murawskiego dzisi­aj zagra swój pier­wszy mecz pod­czas obozu przy­go­towaw­czego, a jego rywalem będzie turec­ki Kaiserispor.

15 lip­ca „Kole­jorz” zagra z 3. ligowym VfR Aalen. Dla Niem­ców będzie to ostat­ni sprawdz­ian przed nowym sezonem. W doty­chczas roze­granych odnieśli oni pięć zwycięstw, raz zremisowali i raz prze­grali. Na uwagę zasługu­je wygrana z TSV Dewan­gen. Jeden ze spar­ing­part­nerów Lecha zwyciężył w tym meczu aż 22:0.

Ostat­ni­mi dwoma prze­ci­wni­ka będą tureck­ie zespołu. Pier­wszym Man­isas­por, który w ostat­nim sezonie zajął dziesiąte miejsce w Super­Lidze. Do tej pory roze­grali oni trzy mecze sparingowe, z których jeden zremisowali, a dwoma przegrali.

Na zakończe­nie obozu w Bawarii „Kole­jorz” będzie rywal­i­zował z Sivass­por, w którego barwach wys­tępu­je Kamil Grosic­ki. W ostat­nim sezonie Sivass­por upla­sował się na odległym pięt­nastym miejscu.

Sztab szkole­niowy planował roze­grać jeszcze jed­no spotkanie po powro­cie do Pol­s­ki, jed­nak w tym momen­cie nie wiado­mo, czy do niego dojdzie. Jak zwyk­le jed­nak mecze towarzyskie na obozie dla piłkarzy Lecha będą znakomitą okazją do pokaza­nia swoich umiejęt­noś­ci, a dla tren­era do przy­go­towa­nia nowych rozwiązań tak­ty­cznych i dal­szej pra­cy nad doty­chcza­sowym ustawieniem.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.