01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-15godz.-47min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech zainteresowany dwoma Holendrami

Lech w tym okienku trans­fer­owym dokon­ał już trzech trans­fer­ów do klubu. Do każdej for­ma­cji, oprócz bramkarskiej, dołączył nowy zawod­nik. Ale zanosi się, ze to nie wszys­tko, bo dzi­ałącze “Kole­jorza” myślą o kole­jnych wzmocnieniach.

Lech szu­ka potenc­jal­nych nowy zawod­ników w Holandii. Obser­wu­je na pewno dwóch — Joey’a van den Berga oraz Luigiego Bruinsa.

Ten pier­wszy ma 26 lat i wys­tępu­je na pozy­cji lewego obroń­cy w dru­goligowym zespołu Zwolle. Może również wys­tępować w pomo­cy. Z kolei Bru­ins to lewy pomoc­nik bądź napast­nik, ma 25 lat i za sobą wys­tępy m.in. w Feyeno­ordzie Rotteradam.

Obaj zawod­ni­cy na pewno znaleźli by sobie miejsce w składzie Lecha, bowiem na lewej obronie jest tylko Luis Hen­riquez, a z koniecznoś­ci wys­tępować tam mogą Marcin Kamińs­ki i Ivan Djur­d­je­vić, a w ataku gra­ją Vojo Ubi­parip z Bar­toszem ślusarskim, przy czym obaj częs­to wys­taw­iani są na bokach pomo­cy. I van den Berg, i Bru­ins, przy­dal­i­by się poz­nańskiej Lokomotywie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.