Lech zakończył obóz przygotowawczy

Lech zakończył obóz przygotowawczy

W czwartek Lech zremisował w ostat­nim sparingu w Tur­cji z buł­garskim Lewskim Sofia i tym samym zakończył ciężką pracę na obozie w Belek. Lechi­ci przy­go­towywali się do rundy wiosen­nej od początku sty­cz­nia. Przez ten miesiąc byli na dwóch obozach i roze­grali sześć meczów kontrolnych.

Pier­wszy obóz poświę­cony był budowaniy siły fizy­cznej i roze­gra­niu meczów z Ord­abasy Szymkent i tureckim Eski­şe­hir­spo­rem. Na tzw. “cięż­kich nogach” piłkarze Lecha pier­wszy mecz prze­grali, a w  drugim zwyciężyli 1–0.

Dru­gi obóz jak realacjonowali nam zawod­ni­cy był już o mniejszej inten­sy­wnoś­ci pod wzglęm pra­cy fizy­cznej. Więcej uwa­gi poświę­cone zostało tak­tyce i roze­gra­niu pił­ki. W tym celu lechi­ci zagrali aż cztery sparin­gi. Najpierw zdekla­sowali Met­al­ist Charków 5–0, potem zremisowali z Anży Machaczkała 2–2, wygrali z Amkarem Perm 2–0 i na koniec ponown­ie zremisowali z Lewskim 2–2.

Pod­czas wszys­t­kich meczów tren­er Sko­rża inten­sy­wnie rotował skła­dem i testował zawod­ników pod kątem kilku pozy­cji. Po długich prz­erwach spowodowanych kon­tuz­ja­mi wró­cili Keb­ba Ceesay, Maciej Wilusz, a także Vojo Ubi­parip, który popisał się trze­ma strzelony­mi bramkami.

Ter­az już w Poz­na­niu lechi­ci będą się przy­go­towywać do spotka­nia z Pogo­nią Szczecin, w czym pomóc ma środowy spar­ing z Unią Swarzędz.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress