07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.25min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lech zastanawia się jak dotrzeć do Kazachstanu

Lech Poz­nań za dwa tygod­ni pole­ci do Kazach­stanu na mecz z Żety­su Tałdyko­r­gan. Przed­staw­iciele klubu ze stol­i­cy Wielkopol­s­ki zas­tanaw­ia­ją się nad wyczarterowaniem samolo­tu z Poz­na­nia, jed­nak na przeszkodzie sta­ją wysok­ie kosz­ty z tym związane. Dzisi­aj zapad­nie decyz­ja doty­czą­ca sposobu podróży.

Władze klubu rozważa­ją także podróż samolotem rej­sowym z Pra­gi. W przy­pad­ku prob­le­mem może być znalezie­nie wol­nych miejsc na pokładzie takiego samolo­tu. Do Kazach­stanu pole­ci nie tylko mec­zowa osiem­nast­ka, ale również sztab szkole­niowy oraz sztab medy­czny. Nie należy zapom­nieć również o członkach zarządu.

W związku z daleką podróżą Lech odwołał już mecz towarzys­ki z Lechią Gdańsk, który miał się odbyć 9 lip­ca. Do skutku nie dojdzie także gra kon­trol­na z Cra­cov­ią, która miała zostać roze­grana 15 lip­ca. Jeśli “Kole­jorz” awan­su­je do drugiej rundy swój kole­jny mecz może zagrać w Azer­be­jdżanie. Niewyk­luc­zone, że ze wzglę­du na trudy podróżny Lech nie zde­cy­du­je się powró­cić do Polski.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.