03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.22min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lecha problem ze skrzydłowymi

Sztab szkole­niowy Lecha po ode­jś­ciu Peszko do Bun­desli­gi cały czas szu­ka zawod­ni­ka, który będzie mógł go zastąpić. Pod­czas czterech do tej pory roze­granych spar­ingów kilku piłkarzy było próbowanych już na tej pozy­cji. Jed­nak nie tylko z pozy­cją prawego skrzy­dłowego „Kole­jorz” ma problem.

Najbliżej wyjś­ciowego składu jest Jacek Kiełb, który został sprowad­zony do Poz­na­nia w celu zastąpi­enia pop­u­larnego „Peszk­i­na”. Rundy jesi­en­nej nie może on jed­nak zal­iczyć do udanych. Ter­az pod­czas zgrupowa­nia w Hisz­panii próbu­je udowod­nić swo­ja przy­dat­ność do zespołu.

W pier­wszych dwóch sparingach „Ryba” z powodów zdrowot­nych nie pojaw­ił się na boisku. W tych meczach na prawej stron­ie pomo­cy wys­tępowali Możdżeń, Kikut oraz Zapo­to­ka. W meczu z FC Timisoarą na prawym skrzy­dle wys­tąpił Zapo­to­ka (zmieniony przez Możdże­nia), a z Loko­moti­wem Płowdiw Mikoła­jczak (zmieniony przez Wilka).

W tych grach Kiełb pojaw­ił się już na boisku, ale zagrał na pozy­cji lewego pomoc­ni­ka. Dwukrot­nie był zmieni­any przez Ślusarskiego, który już we wcześniejszym meczach grał na tej pozycji.

Jose Mari Bakero poza prob­le­mem na prawym skrzy­dle, cały czas szu­ka odpowied­niego kandy­da­ta na lewą pomoc. W rundzie jesi­en­nej na tej pozy­cji wys­tąpiło aż dziesię­ciu zawod­ników. Najczęś­ciej był nim Kri­wiec, ale pod­czas obozu w Hisz­panii Białorusin wys­tępu­je również na pozy­cji defen­sy­wnego pomocnika.

W meczu z FC Basel na lewej flance zagrali wspom­ni­any wcześniej Ślusars­ki oraz Zapo­to­ka. W spotka­niu z Young Boys Berno ponown­ie na boisku pojaw­ił się Ślusars­ki, który w prz­er­wie został zmieniony na Kriwca.

Pod­czas czterech roze­granych meczów na obu skrzy­dłach próbowanych był czterech zawod­ników. Wyda­je się, że Hisz­pan cały czas szu­ka opty­mal­nego ustaw­ienia i być może, aby zaradz­ić prob­le­mowi z obsadze­niem pozy­cji skra­jnych pomoc­ników sięg­nie po obser­wowanego przez „Kole­jorza” Sougou, o którym mówi się już od dłuższego czasu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.