01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
7dn.0godz.0min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lecha problemów ze stadionem ciąg dalszy…

50 tysię­cy za mecz sparingowy na muraw­ie, która w najbliższym cza­sie ma być wymieni­ana, a także 10 tysię­cy za tren­ing pier­wszego zespołu — taka infor­ma­cję od POSiR‑u usłyszał Lech Poz­nań. Jedyny kandy­dat do bycia oper­a­torem sta­dionu ma zde­cy­dowanie pod górę z pod­miotem, który zaj­mu­je się nim w tej chwili.

 

Odkąd prowad­zone są negoc­jac­je w spraw­ie zyska­nia praw do bycia oper­a­torem Sta­dionu Miejskiego, Lech ma coraz więcej prob­lemów z nim, które mogą być powo­dem nie tylko do zwięk­szenia ceny za najem, ale także zer­wa­nia negocjacji.

Kole­jorz” miał 7 lip­ca zagrać mecz towarzys­ki z Zagłę­biem Lubin. Odbyć miał się on w Poz­na­niu, tego chci­ał Lech, jed­nak tak się nie stanie. — 50 tysię­cy za roze­granie tego meczu. Tyle chci­ał od nas POSiR — tłu­maczy Arka­diusz Kasprzak, wiceprezes Lecha. Areną tego spotka­nia będzie obiekt w Grodzisku Wielkopolskim.

Dzisiejsza burza, a także ule­wa nad Poz­naniem ukaza­ła kole­jne prob­le­my ze sta­dionem. Ten został całkowicie zalany, nie mówiąc tylko o wejś­ciu do klubu, ale także recepcji i innych pomieszczeni­ach. Podob­nie jest z przestrzenią, w której przyszłoś­ci zna­j­dować mają się kasy.

Nie ule­ga wąt­pli­woś­ci, że czas nie służy POSiR-owi. Właśnie on uwy­puk­la kole­jne prob­le­my ze sta­dionem, jego nie tylko uster­ki, ale wiele uchy­bień, których nie dopa­tr­zono się pod­czas pro­jek­towa­nia obiektu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.