02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.41min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

#LechCup 2016 — wiemy z kim i o której zagra Kolejorz!

#LechCup 2016 — wiemy z kim i o której zagra Kolejorz!

Moż­na uznać, że pewnego rodza­ju trady­cją stało się, że w pier­wszy grud­niowy week­end każdego roku do poz­nańskiej Hali Are­na zjeżdża­ją się młodzieżowe drużyny takich europe­js­kich firm jak np. Bay­ern Monachi­um, Chelsea Lon­dyn czy też FC 1893 Basel. W tym roku zawod­ni­cy z roczni­ka 2005 rywal­iza­cję rozpoczną 3 grudnia.

Dziś młodzi lechi­ci poz­nali dokład­ną kole­jność rywali, z który­mi będą się mierzyć pod­czas tych roz­gry­wek. Losowanie odbyło się w piątkowe popołud­nie w poz­nańskiej galerii Aveni­da. W rolę “sierotek” wcielili się zawod­ni­cy Lech Poz­nań: Jas­min Burić, Paulus Ara­ju­uri, Jan Bednarek oraz Daw­id Kownacki.

Swo­je turniejowe zma­gania chłop­cy w niebiesko-białych barwach rozpoczną od spotka­nia z rówieśnika­mi z bel­gi­jskiego Ander­lech­tu Bruk­sela. Mecz ten będzie inau­gu­ra­cyjnym spotkaniem tej edy­cji Lech Cup. Pier­wszy gwiz­dek w poz­nańskiej Are­nie rozbrz­mi punkt o godzinie 9. Kole­jny­mi rywala­mi młodych lechitów będą kole­jno FC Bay­ern Monachi­um (mecz o 10:00), Chelsea FC (mecz o 11:00), Man­ches­ter City (mecz o 12:00),  BSC Hertha Berlin (mecz o 13:40), AC Spar­ta Pra­ga (mecz o 14:40) oraz FC 1893 Basel (mecz o 16:15).

Turniej roz­gry­wany będzie for­mułą “każdy z każdym”, po czym najlep­sze cztery ekipy trafią do grupy zwanej “Ligą Mis­trzów” i w niej będą rywal­i­zować o czołowe pozy­c­je. Pozostałe zespoły zagra­ją w “Lidze Europy” i pozostanie im rywal­iza­c­ja o pozy­c­je 5–8.

Wszys­t­kich, którzy chcą zobaczyć jak gra­ją przyszłe gwiazdy zarówno Kole­jorza jak i europe­jskiej pił­ki zachę­camy do odwiedzenia poz­nańskiej Hali Are­na 3 i 4 grud­nia — na pewno nie będzie to zmarnowany weekend.

Karoli­na Tórz

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.