06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.20godz.40min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lechia chce Wilka

Paweł Janas chęt­nie widzi­ał­by w budowanej przez siebie Lechii Gdańsk miejsce dla Jaku­ba Wil­ka — donosi “Przegląd Sportowy”. Szkole­niowiec zespołu z PGE Are­na jest zain­tere­sowany wypoży­cze­niem z opcją pier­wokupu tego gracza i zdaniem dzi­en­ni­ka taką ofer­tę przesłał już na Bułgarską.

Tren­er Lechii jest wielkim fanem umiejęt­noś­ci “Wilcz­ka” i już kil­ka razy próbował sprowadz­ić zawod­ni­ka do prowad­zonych przez siebie klubów — choć­by Widze­wa Łódź i GKS‑u Bełchatów. Wtedy jed­nak nie udało się doprowadz­ić do tej transakcji. Nie wiado­mo także jak na tę propozy­cję zareagu­je zawod­nik, który w Poz­na­niu nie ma pewnego miejs­ca w składzie i częś­ciej prze­siadu­je na ław­ce rezerwowych.

Ewen­tu­al­ną zgodę na trans­fer wydać musi jed­nak Komitet Trans­fer­owy, który jutro zbierze się w Poz­na­niu i zade­cy­du­je o ksz­tał­cie kadry Lecha Poz­nań na rundę wiosen­ną. Już wcześniej zapowiadano, że “Kole­jorz” nie zamierza przeprowadzać gotówkowych trans­fer­ów, lecz ofer­ty dla piłkarzy ze stol­i­cy Wielkopol­s­ki mogą wpłynąć na najbliższe decyz­je władz klubu.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.