01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-2godz.-35min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Górnik Zabrze — Lech Poznań. Transmisja w tv i ZA DARMO w internecie. Gdzie oglądać mecz?

Górnik Zabrze — Lech Poznań. Transmisja w tv i <span class="caps">ZA</span> <span class="caps">DARMO</span> w internecie. Gdzie oglądać mecz?

W 16. kole­jce Ekstrak­lasy Lech Poz­nań zagra na wyjeździe z Górnikiem Zabrze. Trans­mis­ja meczu będzie dostęp­na 30 sty­cz­nia o godzinie 20:00. To spotkanie może­my oglą­dać zarówno telewiz­ji jak i również za dar­mo w internecie.

Live stream w internecie

Lech Poz­nań w tabeli Ekstrak­lasy na ten moment zaj­mu­je 9. miejsce. Kibice “Kole­jorza” mają nadzieję, że po powro­cie zespół w końcu będzie zdoby­wał punk­ty z taką reg­u­larnoś­cią, jaką się od niego tego oczeku­je. Najbliższy mecz Lech roze­gra w sobotę 30 sty­cz­nia. To spotkanie może­my obe­jrzeć w Canal+ Sport. Canal+ ofer­u­je nam również trans­misję w internecie za pośred­nictwem plat­formy Canal+ Online, gdzie przez miesiąc oglą­damy całkowicie za darmo.

» Oglą­daj mecz ZA DARMO w CANAL+ONLINE

Górnik Zabrze — Lech Poznań gdzie oglądać mecz

Spotkanie między Górnikiem Zabrze a Lechem Poz­nań zostanie roze­grane w sobotę 30 sty­cz­nia o godzinie 20:00, a trans­misję rywal­iza­cji udostęp­ni Canal+ Sport. W internecie mamy możli­wość śledzenia spotka­nia online za pomocą trans­misji live stram na player.pl i Canal+ Online. Jeśli sko­rzys­tamy z drugiej opcji, to pier­wsze 30 dni mamy za dar­mo, a w kole­jnych miesią­cach opła­ta wynosi już 50 zł/mies. Na plat­formie player.pl dostęp do ofer­ty Canal+ kosz­tu­je 45 zł/mies. Może­my oglą­dać w przeglą­darce inter­ne­towej lub jeśli chce­my, może­my to też robić to na urządzeni­ach z sys­tem android czy iOS należy sko­rzys­tać z aplikacji Play­er i Canal+, które trze­ba pobrać ze Sklepu Play (dla androi­da) i App Store (dla iOS).

» Oglą­daj trans­misję online w CANAL+ONLINE

» Oglą­daj trans­misję online w PLAYER.PL

fot. shutterstock.com/Marcin Kadziolka

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.