06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.16godz.10min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Górnik Zabrze — Lech Poznań. Transmisja w tv i ZA DARMO w internecie. Gdzie oglądać mecz?

Górnik Zabrze — Lech Poznań. Transmisja w tv i <span class="caps">ZA</span> <span class="caps">DARMO</span> w internecie. Gdzie oglądać mecz?

W 16. kole­jce Ekstrak­lasy Lech Poz­nań zagra na wyjeździe z Górnikiem Zabrze. Trans­mis­ja meczu będzie dostęp­na 30 sty­cz­nia o godzinie 20:00. To spotkanie może­my oglą­dać zarówno telewiz­ji jak i również za dar­mo w internecie.

Live stream w internecie

Lech Poz­nań w tabeli Ekstrak­lasy na ten moment zaj­mu­je 9. miejsce. Kibice “Kole­jorza” mają nadzieję, że po powro­cie zespół w końcu będzie zdoby­wał punk­ty z taką reg­u­larnoś­cią, jaką się od niego tego oczeku­je. Najbliższy mecz Lech roze­gra w sobotę 30 sty­cz­nia. To spotkanie może­my obe­jrzeć w Canal+ Sport. Canal+ ofer­u­je nam również trans­misję w internecie za pośred­nictwem plat­formy Canal+ Online, gdzie przez miesiąc oglą­damy całkowicie za darmo.

» Oglą­daj mecz ZA DARMO w CANAL+ONLINE

Górnik Zabrze — Lech Poznań gdzie oglądać mecz

Spotkanie między Górnikiem Zabrze a Lechem Poz­nań zostanie roze­grane w sobotę 30 sty­cz­nia o godzinie 20:00, a trans­misję rywal­iza­cji udostęp­ni Canal+ Sport. W internecie mamy możli­wość śledzenia spotka­nia online za pomocą trans­misji live stram na player.pl i Canal+ Online. Jeśli sko­rzys­tamy z drugiej opcji, to pier­wsze 30 dni mamy za dar­mo, a w kole­jnych miesią­cach opła­ta wynosi już 50 zł/mies. Na plat­formie player.pl dostęp do ofer­ty Canal+ kosz­tu­je 45 zł/mies. Może­my oglą­dać w przeglą­darce inter­ne­towej lub jeśli chce­my, może­my to też robić to na urządzeni­ach z sys­tem android czy iOS należy sko­rzys­tać z aplikacji Play­er i Canal+, które trze­ba pobrać ze Sklepu Play (dla androi­da) i App Store (dla iOS).

» Oglą­daj trans­misję online w CANAL+ONLINE

» Oglą­daj trans­misję online w PLAYER.PL

fot. shutterstock.com/Marcin Kadziolka

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.