01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
6dn.14godz.20min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lechia Gdańsk — Lech Poznań. Transmisja na żywo w tv i ZA DARMO w internecie. Gdzie oglądać?

Lechia Gdańsk — Lech Poznań. Transmisja na żywo w tv i <span class="caps">ZA</span> <span class="caps">DARMO</span> w internecie. Gdzie oglądać?

W 11. kole­jce Ekstrak­lasy Lech Poz­nań zagra na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Trans­mis­ja meczu będzie dostęp­na 30 listopa­da od godz. 18:00. To spotkanie może­my oglą­dać zarówno na żywo w telewiz­ji jak i również za dar­mo w internecie za pośred­nictwem trans­misji live stream.

Live stream w internecie

Lech Poz­nań w tabeli Ekstrak­lasy na ten moment zaj­mu­je 10. miejsce. “Kole­jorz” zremisował ostat­nio 3:3 z Rakowem Częs­to­chowa. W dziewię­ciu roze­granych meczach druży­na wywal­czyła 10 punk­tów, co jest wynikiem trag­icznym i daje śred­nią na poziomie 1,11 pkt/spotkanie. W poniedzi­ałek Lech może popraw­ić swo­ją sytu­ację, a jego rywalem będzie czwarta w lidze Lechia Gdańsk. To spotkanie może­my obe­jrzeć w Canal+ Sport. Canal+ ofer­u­je nam również trans­misję w internecie, gdzie przez miesiąc oglą­damy zupełnie za darmo.

» Oglą­daj mecz ZA DARMO w CANAL+ONLINE

Lechia Gdańsk — Lech Poznań gdzie oglądać

Spotkanie między Lechią Gdańsk a Lechem Poz­nań odbędzie się w poniedzi­ałek 30 listopa­da o godzinie 18:00, a trans­misję rywal­iza­cji udostęp­ni Canal+ Sport. W internecie mamy możli­wość śledzenia spotka­nia online za pomocą trans­misji live stram na player.pl i Canal+ Online. Jeśli sko­rzys­tamy z drugiej opcji, to pier­wsze 30 dni mamy za dar­mo, a w kole­jnych miesią­cach opła­ta wynosi już 50 zł/mies. Na plat­formie player.pl dostęp do ofer­ty Canal+ kosz­tu­je 45 zł/mies. Może­my oglą­dać w przeglą­darce inter­ne­towej lub jeśli chce­my, może­my to też robić to na urządzeni­ach z sys­tem android czy iOS należy sko­rzys­tać z aplikacji Play­er i Canal+, które trze­ba pobrać ze Sklepu Play (dla androi­da) i App Store (dla iOS).

» Oglą­daj trans­misję online w CANAL+ONLINE

» Oglą­daj trans­misję online w PLAYER.PL

fot. shutterstock.com/Marcin Kadziolka

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.