01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19396dn.-3godz.-10min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lechia Gdańsk — Lech Poznań. Transmisja na żywo w tv i ZA DARMO w internecie. Gdzie oglądać?

Lechia Gdańsk — Lech Poznań. Transmisja na żywo w tv i <span class="caps">ZA</span> <span class="caps">DARMO</span> w internecie. Gdzie oglądać?

W 11. kole­jce Ekstrak­lasy Lech Poz­nań zagra na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Trans­mis­ja meczu będzie dostęp­na 30 listopa­da od godz. 18:00. To spotkanie może­my oglą­dać zarówno na żywo w telewiz­ji jak i również za dar­mo w internecie za pośred­nictwem trans­misji live stream.

Live stream w internecie

Lech Poz­nań w tabeli Ekstrak­lasy na ten moment zaj­mu­je 10. miejsce. “Kole­jorz” zremisował ostat­nio 3:3 z Rakowem Częs­to­chowa. W dziewię­ciu roze­granych meczach druży­na wywal­czyła 10 punk­tów, co jest wynikiem trag­icznym i daje śred­nią na poziomie 1,11 pkt/spotkanie. W poniedzi­ałek Lech może popraw­ić swo­ją sytu­ację, a jego rywalem będzie czwarta w lidze Lechia Gdańsk. To spotkanie może­my obe­jrzeć w Canal+ Sport. Canal+ ofer­u­je nam również trans­misję w internecie, gdzie przez miesiąc oglą­damy zupełnie za darmo.

» Oglą­daj mecz ZA DARMO w CANAL+ONLINE

Lechia Gdańsk — Lech Poznań gdzie oglądać

Spotkanie między Lechią Gdańsk a Lechem Poz­nań odbędzie się w poniedzi­ałek 30 listopa­da o godzinie 18:00, a trans­misję rywal­iza­cji udostęp­ni Canal+ Sport. W internecie mamy możli­wość śledzenia spotka­nia online za pomocą trans­misji live stram na player.pl i Canal+ Online. Jeśli sko­rzys­tamy z drugiej opcji, to pier­wsze 30 dni mamy za dar­mo, a w kole­jnych miesią­cach opła­ta wynosi już 50 zł/mies. Na plat­formie player.pl dostęp do ofer­ty Canal+ kosz­tu­je 45 zł/mies. Może­my oglą­dać w przeglą­darce inter­ne­towej lub jeśli chce­my, może­my to też robić to na urządzeni­ach z sys­tem android czy iOS należy sko­rzys­tać z aplikacji Play­er i Canal+, które trze­ba pobrać ze Sklepu Play (dla androi­da) i App Store (dla iOS).

» Oglą­daj trans­misję online w CANAL+ONLINE

» Oglą­daj trans­misję online w PLAYER.PL

fot. shutterstock.com/Marcin Kadziolka

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.