07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.22godz.17min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lechici: Bez serca, bez życia. Przepraszamy

- Lech może i więcej utrzymy­wał się przy piłce, ale nie odnosił z tego żad­nych korzyś­ci – przyz­nał po meczu zawod­nik Polonii Warsza­wa, Jakub Tosik. Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi piłkarzy.

 

Jakub Tosik (Polo­nia Warsza­wa): — Na pewno był to bard­zo cięż­ki mecz choć­by ze wzglę­du na to, że gral­iśmy z Mis­trzem Pol­s­ki. Jak­by nie patrzeć, to bez wzglę­du na to czy Lech jest w dołku czy nie, to jest to bard­zo dobra druży­na. Lech może i więcej utrzymy­wał się przy piłce, ale nie odnosił z tego żad­nych korzyści.

Ivan Djur­de­vić (Lech Poz­nań): - To, co widzieliśmy to Lech bez ser­ca i bez życia. Ta gra jest masarycz­na. Żeby wygry­wać mecze trze­ba grać na 120 proc. Na dziś wyglą­da to bard­zo źle. W tym meczu przez dłu­gi czas mieliśmy kon­trolę, atakowal­iśmy, stwarza­l­iśmy sytu­ację. Po czer­wonej kartce dla Smo­lar­ka nasza gra siadła. Myśleliśmy, że w prze­wadze będzie nam łatwiej, jed­nak nic z tego. To jest futbol.

Bar­tosz Bosac­ki (Lech Poz­nań): — Mogę tylko przeprosić kibiców za to, co się stało. Nie powin­niśmy stracić bram­ki pod­czas gry w prze­wadze, ale stało się. Mecze z Polonią zawsze były ner­wowe i obfi­towały w kart­ki. Gdy prze­ci­wnik gra ostro, my także nie może­my odpuszczać. Wtedy pewnie prze­gral­ibyśmy jeszcze wcześniej.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.