07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.22godz.45min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lechici chcą zdobyć kilka bramek i nie stracić żadnej

Już jutro piłkarze „Kole­jorza” roze­gra­ją pier­wsze spotkanie w pół­fi­nale Pucharu Pol­s­ki. Rywalem podopiecznych Jose Mari Bakero będzie niezwyk­le groźne Podbeskidzie Biel­sko-Biała. – To, że gra­ją na zapleczu Ekstrak­lasy nie oznacza, że czeka nas łatwe spotkanie – przestrze­ga Bosacki.

 

Przed losowaniem par pół­fi­nału Pucharu Pol­s­ki kibice życzyli sobie albo Legię albo Podbeskidzie. – Ciężko powiedzieć czy jesteśmy zad­owoleni z losowa­nia. Nie liczyliśmy na niko­go – zdradza Kiełb.

W ćwierć­fi­nale tych roz­gry­wek Podbeskidzie wye­lim­i­nowało lid­era Ekstrak­lasy, Wisłę Kraków. - Pokaza­li, że są niezwyk­le groźni. Trze­ba ich docenić. Nie będzie to proste spotkanie – zaz­nacza kap­i­tan Lecha. – Wiemy, że zro­bili dużą niespodziankę. Będą na pewno niezwyk­le zmo­bi­li­zowani, więc będzie się nam ciężko grało – przestrze­ga Kiełb.

Jak więc Lech powinien zagrać prze­ci­wko tej drużynie? – Musimy przede wszys­tkim zdobyć u siebie dwie, trzy bram­ki i spoko­jnie pojechać na mecz wyjaz­dowy. Nie może­my osiągnąć tutaj nieko­rzyst­nego wyniku – zauważa pomoc­nik „Kole­jorza”. -

- Do meczu z Podbeskidziem musimy się bard­zo dobrze przy­go­tować. Przede wszys­tkim nie może­my stracić u siebie bram­ki. Jesteśmy fawory­ta­mi tego spotka­nia, ale trze­ba uważać, bo to groźny prze­ci­wnik. Musimy zagrać swo­ją piłkę, jeśli ta się stanie, to będzie dobrze – kon­tynu­u­je myśl Štilić

Roz­gry­w­ki Pucharu Pol­s­ki są dla Lecha niezwyk­le ważne w tym sezonie. — Puchar Pol­s­ki jest ważny. To pół­fi­nał roz­gry­wek, z których mamy najbliższą drogę do Ligi Europy. To nie jedy­na szansa na awans do pucharów, bo będziemy wal­czyć o miejsce w trójce. Nadal w to wierzymy i wal­czymy do koń­ca – uważa Kriwiec.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.