01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.13godz.40min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lechici: Jesteśmy faworytem

lechiciLech Poz­nań ma dobre wspom­nienia z ostat­nich meczów prze­ci­wko Zagłębiu Lubin. Prze­ważnie rozstrzy­gał je na swo­ją korzyść. Nie były to jed­nak spotka­nia, które wygry­wał pewnie i zde­cy­dowanie. - Mecze z Zagłę­biem to małe klasy­ki — przyz­na­je Luis Henriquez.

Jesienią Lechi­ci wygrali w Lubinie 1:0 po bram­ce Vojo Ubi­pari­pa. Podopieczni Mar­iusza Ruma­ka do ostat­niego gwiz­d­ka nie mogli jed­nak być pewni trzech punk­tów. Tym bardziej, że czer­woną kartkę otrzy­mał Keb­ba Ceesay i „Kole­jorz” mecz kończył w dziesiątkę.

- To nie jest łatwy prze­ci­wnik. Będziemy jeszcze anal­i­zować ich grę i będziemy wiedzieli więcej. Szyku­je­my się na cięż­ki mecz. Wiemy, że jesteśmy fawory­tem spotka­nia, bo gramy u siebie, ale nie będzie o to łat­wo - zaz­nacza Bar­tosz Ślusarski.

Apety­ty na zwycięst­wo są bard­zo duże. Lechi­ci notu­ją już trzy mecze wygrane z rzę­du, przed dwoma tygod­ni­a­mi udało im się przeła­mać na Buł­garskiej, a w min­iony poniedzi­ałek zagrali bard­zo dobre spotkanie w Gli­wicach. - Zła­pal­iśmy dużo pewnoś­ci siebie. Zagral­iśmy bard­zo dobrze w Gli­wicach i mam nadzieję, że wygramy u siebie. Nie mamy innego wyjś­cia — twierdzi Jas­min Burić.

Lechi­ci na pewno będą musieli zwró­cić uwagę na Szy­mona Pawłowskiego, który jest zde­cy­dowanym lid­erem „Miedziowych”. — Jeśli zespół ma jed­nego lid­era, to nie jest dobre dla tej drużyny. W Lechu wszyscy są lid­erem i dlat­ego lep­iej funkcjonu­je­my - uważa Hen­riquez. — To może być jed­nak bard­zo dobry mecz, myślę, że nie będzie łat­wo, cho­ci­aż może­my wygrać, bo gramy w końcu u siebie — kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.