Lechici jutro wylatują na zgrupowanie

lechici trening majaJutro piłkarze Lecha Poz­nań rozpoczy­na­ją zgrupowanie w Hisz­panii. Wcześnie rano wyjadą do Berli­na, skąd samolotem prz­elecą na Półwysep Iberyjs­ki. W Esteponie, gdzie zaplanowano obóz, trenować będą do 12 lutego.

Pod­czas zgrupowa­nia Lechi­ci wezmą udzi­ał w turnieju Mar­bel­la Cup, w którym zagra­ją trzy mecze sparingowe. Pier­wszy już w najbliższy poniedzi­ałek. Spotka­nia odbędą się 4, 7 i 10 lutego i wszys­tkie będą trans­mi­towane przez stację Orange Sport.

Do Hisz­panii Lechi­ci dotrą popołud­niu. Szan­sę pokaza­nia się pod­czas obozu dostało 26 zawod­ników, w tym aż czterech bramkarzy i kilku młodych zawod­ników. Do pełni dys­pozy­cji w Esteponie dochodz­ić będzie nadal kon­tuzjowany Manuel Arbole­da, który praw­dopodob­nie będzie trenował indy­wid­u­al­nie.

Jeszcze przed wznowie­niem roz­gry­wek ligowych „Kole­jorza” zagra jeden mecz kon­trol­ny w Polsce. Rywalem podopiecznych Mar­iusza Ruma­ka będzie Pogoń Szczecin, a mecz zaplanowano na 16 lutego, czyli osiem dni przed spotkaniem z Ruchem Chorzów roz­gry­wanym już w ramach T-Mobile Ekstrak­lasy.

 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress