Lechici jutro wylatują na zgrupowanie

lechici trening majaJutro piłkarze Lecha Poz­nań rozpoczy­na­ją zgrupowanie w Hisz­panii. Wcześnie rano wyjadą do Berli­na, skąd samolotem prz­elecą na Półwysep Iberyjs­ki. W Esteponie, gdzie zaplanowano obóz, trenować będą do 12 lutego.

Pod­czas zgrupowa­nia Lechi­ci wezmą udzi­ał w turnieju Mar­bel­la Cup, w którym zagra­ją trzy mecze sparingowe. Pier­wszy już w najbliższy poniedzi­ałek. Spotka­nia odbędą się 4, 7 i 10 lutego i wszys­tkie będą trans­mi­towane przez stację Orange Sport.

Do Hisz­panii Lechi­ci dotrą popołud­niu. Szan­sę pokaza­nia się pod­czas obozu dostało 26 zawod­ników, w tym aż czterech bramkarzy i kilku młodych zawod­ników. Do pełni dys­pozy­cji w Esteponie dochodz­ić będzie nadal kon­tuzjowany Manuel Arbole­da, który praw­dopodob­nie będzie trenował indywidualnie.

Jeszcze przed wznowie­niem roz­gry­wek ligowych „Kole­jorza” zagra jeden mecz kon­trol­ny w Polsce. Rywalem podopiecznych Mar­iusza Ruma­ka będzie Pogoń Szczecin, a mecz zaplanowano na 16 lutego, czyli osiem dni przed spotkaniem z Ruchem Chorzów roz­gry­wanym już w ramach T‑Mobile Ekstraklasy.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress