Lechici liczą na doping kibiców i wierzą w dobry wynik

Dzisi­aj „Kole­jorz” zagra pier­wszy mecz w 1/16 Ligi Europy. Rywalem Sport­ing Bra­ga. Piłkarze Lecha, mimo kary nałożonej przez UEFA są dobrej myśli. Ich zdaniem nawet mniejsza licz­ba kibiców pomoże im w osiąg­nię­ciu dobrego wyniku.

Bar­tosz Ślusars­ki: - Oglą­dal­iśmy ich i rzeczy­wiś­cie siłę ofen­sy­w­na mają niezłą. Ciekawy zespół, dobrze pokaza­li się w europe­js­kich pucharach, dlat­ego trze­ba pode­jść do nich z respek­tem. Patrząc na mecze w ostat­niej rundzie to Wojtkowiak i Injac byli pod­sta­wowy­mi zawod­nika­mi, więc ich brak to niezbyt ciekawa sytu­ac­ja. Kadra jest sze­ro­ka i tren­er wys­tawi innych zawod­ników, którzy poradzą sobie na boisku. Każdy z nas chci­ał­by żeby ten sta­dion był pełny i na pewno tak by się stało, ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy i trze­ba liczyć się z tym, że będzie mniej. Jed­nak wszyscy, którzy zna­ją poz­nańs­kich kibiców wiedzą, że te 30 tysię­cy potrafi zro­bić dobry dop­ing, który nam pomoże.

Tomasz Mikoła­jczak: - Presji nie ma, nato­mi­ast atmos­fera udzieli nam się bezpośred­nio przez rozpoczę­ciem meczu. Myślę, że dop­ing będzie wspani­ały, a 30 tysię­cy kibiców zro­bi wystar­cza­ją­co wspani­ałą atmos­ferę. To nie jest wieli prob­lem. Dla nas najważniejszy jest wys­tęp na boisku. Jeśli uda się zachować z tyłu czyste kon­to będzie dobrze, a gdy do tego coś strze­limy jeszcze lep­iej. Na pewno nie moż­na Bra­gi lekce­ważyć, w końcu wys­tępowała w Lidze Mis­trzów. To trze­cia siła Liga Sagres, a to topowa liga europe­js­ka. Bard­zo cięż­ki prze­ci­wnik, ale my zro­bimy wszys­tko, żeby osiągnąć dobry wynik.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress