Lechici przenieśli się do Estepony

Piłkarze Lecha zmie­nili miejsce poby­tu pod­czas obozu w Hisz­panii. Po sied­miu dni­ach spęd­zonych w Rocie Lechi­ci zamie­nili ją na Esteponę, w której do rundy wiosen­nej przy­go­towywali także przed rok­iem. Tym razem jed­nak wezmą udzi­ał w turnieju Mar­bel­la Cup. Do tej pory pod­czas zgrupowa­nia roze­grali trzy mecze sparingowe i w jed­nym musieli uznać wyżs­zość rywala.

- Wszys­tko czego oczeki­wal­iśmy od tego miejs­ca zostało zre­al­i­zowane. Trenowal­iśmy dwa razy dzi­en­nie jak oczeki­wał tren­er. Roze­gral­iśmy trzy mecze sparingowe. Pier­wszy z nich prze­gral­iśmy z FC Vaduz, ale następ­nie pokon­al­iśmy Rotę i Spartę Pra­ga. Wygrana z Czecha­mi fajnie pod­sumowała pier­wszą część zgrupowa­nia, z której wszyscy są zad­owoleni- przyz­nał na łamach ofic­jal­nej strony klubu Dar­iusz Motała.

Kierown­ik drużyny zwró­cił także uwagę na wyso­ki stan­dard boisk, na których podopieczni Jose Mari Bakero będą trenować już dzisi­aj. Za kil­ka min­ut wyjdą oni na pier­wszy tren­ing pod­czas drugiej częś­ci obozu. - Zaję­cia odbędą się na tych samych boiskach, na których będą roz­gry­wane mecze turnieju Mar­bel­la Cup, więc będzie to dla nas okaz­ja do zapoz­na­nia się z tym obiek­tem — dodaje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress