Lechici rozpoczęli przygotowania

Piłkarze Lecha Poz­nań rozpoczęli przy­go­towa­nia do sezonu. Dzisi­aj o godzinie 9 zamel­dowali się w klu­bie. Tren­er Jose Mari Bakero wprowadz­ił od początku przy­go­towań nowe metody treningowe.

Dzisi­aj podzielił zespół na dwie grupy. Pier­wsza przeszła testy wydol­noś­ciowe pod nad­zorem Witol­da Dudz­ińskiego, a dru­ga o godzinie 10 rozpoczęła trwa­ją­cy blisko dwie godziny tren­ing. O 15 obie grupy spotka­ją się na kole­jnych zaję­ci­ach, które mają mieć podob­ną długość.

Jutro role się odwrócą i gru­pa, która dzisi­aj odbyła zaję­cia będzie odby­wała testy wydol­noś­ciowe, a dru­ga będzie trenowała z Hisz­panem na boisku treningowym przy Buł­garskiej. Obaw­iano się, że będzie ono w złym stanie, jed­nak jak zapew­ni­ał nas dzisi­aj Ryszard Kuź­ma, asys­tent tren­era, wyglą­da ono nieźle.

Przez cały tydzień piłkarze będą trenować praw­dopodob­nie dwa razy dzi­en­nie. W piątek wyse­lekcjonowana przez sztab szkole­niowy gru­pa zawod­ników weźmie udzi­ał w turnieju Remes Cup Ekstra, nato­mi­ast pozostała część pojawi się na Balu Piłkarza, który jest orga­ni­zowany przez Głos Wielkopolski.

W niedzielę zawod­ni­cy o 9 rano zamel­du­ją się w klu­bie, skąd pojadą do Berli­na. Właśnie ze stol­i­cy Niemiec udadzą się na pier­wsze w tym roku zgrupowanie, do Hiszpanii.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Legia Warszawa - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Śląsk Wrocław - Warta Poznań

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

PKO BP Ekstraklasa

23/07/2021 / 18:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress