01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.8godz.16min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lechici rozpoczynają przygotowania

Lech dzisi­aj rozpoczął przy­go­towa­nia do nowego sezonu. W zaję­ci­ach uczest­niczyli wszyscy piłkarze poza Luisem Hen­riquezem, który ma urlop do 9 lip­ca, a także Siergiejem Kri­w­cem i Artjom­sem Rud­nevsem. Oni do Poz­na­nia wrócą 3 lip­ca. W treningach nie będzie brał w najbliższym cza­sie udzi­ału także kon­tuzjowany wciąż Marcin Kikut.

 

Pozostali piłkarze spotkali się w klu­bie o 9:15. — Dziś to dzień na rozpoz­nanie nowych twarzy, umówie­nie planu. Rozpoczy­namy od badań, część ma bada­nia w klin­ice RehaS­port, a dru­ga na salce gim­nasty­cznej na sta­dion­ie — tłu­maczy Dar­iusz Motała, nowy kierown­ik drużyny.

Na zaję­ci­ach pojaw­ili się także młodzi zawod­ni­cy z MSP Szamo­tuły. Oni przez najbliższy czas będą trenować z Lechem i naby­wać niezwyk­le cen­nego doświadczenia.

Jutro piłkarze wyjdą na świeże powi­etrze. — Mają zaplanowane dwa roz­b­ie­ga­nia. Zaję­cia odbędą się w dwóch tutach: 0 godz. 10 i 18. Część będzie jeszcze pra­cow­ać na siłowni. A od środy wyjedziemy już na boisko - dodał.

Nie wiado­mo jeszcze gdzie Lech będzie przy­go­towywał się do nowych roz­gry­wek. Sztab szkole­niowy liczy, że będzie mógł sko­rzys­tać za dobrze przy­go­towanej murawy na Sta­dion­ie Miejskim w Poz­na­niu. - Nie mamy jeszcze decyzji. Zas­tanaw­iamy się, czy będzie moż­na trenować na boisku głównym, bo ono za chwilę przes­tanie wchodzi. Jeśli tak, to sko­rzys­tamy z niego, w prze­ci­wnym wypad­ku będziemy trenować we Wronkach — zdradza Dar­iusz Motała.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.