07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.7godz.52min.
13.60 X3.50 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lechici: To musi być przełomowy mecz

Piłkarze Lecha zagra­ją dzisi­aj w spotka­niu Pucharu Pol­s­ki z Polonią Warsza­wa. Będzie to trze­cie spotkanie Jose Mari Bakero ze swoim byłym pra­co­daw­cą. Do tej pory Hisz­pan nie wygrał z „Czarny­mi Koszu­la­mi”. — To dobra druży­na, szczegól­nie w defen­sy­wie - przyz­na­ją piłkarze „Kole­jorza”.

 

Zda­ją oni sobie sprawę z tego, że ich gra do tej pory jest rozczarowaniem. — Musimy zagrać odważnie i ofen­sy­wnie - mówi przed tym spotkaniem Marcin Kikut. — To musi być przeło­mowy mecz, lep­szy niż te, które gramy do tej pory. Kluczem do sukce­su będzie nasza skuteczność - doda­je.

Podob­ne­go zda­nia jest Semir Stil­ić, który w ostat­nim spotka­niu nie pojaw­ił się nawet w mec­zowej kadrze. - Przede wszys­tkim trze­ba strzelić szy­bko bramkę i odro­bić straty z pier­wszego meczu - zauważa. - To bard­zo ważny mecz. Jesteśmy w takiej sytu­acji, że każde spotkanie jest dla nas kluc­zowe i może mieć duże kon­sek­wenc­je - kon­tynu­u­je Bośniak.

Lechi­ci są przed wiec­zornym meczem optymis­ta­mi. Jed­nym z aspek­tów, który ma na to wpływ jest stan murawy przy Buł­garskiej. – Ta na Kon­wik­torskiej będzie lep­sza, niż u nas – mówią. Jakie będzie to miało przełoże­nie na wynik i grę mis­trza Pol­s­ki przekon­amy się wieczorem.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.