Lechici wylecieli na zgrupowanie do Hiszpanii

Dzisi­aj rano piłkarze Lecha wyle­cieli na zgrupowanie do Hisz­panii. W mają­cym trwać czter­naś­cie dni zgrupowa­niu roze­gra­ją pięć, a być może nawet sześć spotkań kon­trol­nych. Do Poz­na­nia wrócą na tydzień przed startem roz­gry­wek ligowych.

Obóz podzielony zostanie na dwie częś­ci. W pier­wszej, trwa­jącej sie­dem dni, piłkarze trenować będą w miejs­cowoś­ci Rota na Kadyk­sie, a następ­nej w dobrze znanej Lechit­om Esteponie, w której przy­go­towywali się przed rok­iem. — Chce­my, aby to zgrupowanie nie było męczące dla zawod­ników. Wiemy, że prze­by­wanie ze sobą przez dwa tygod­nie może być nużące, a w jak najlep­szym wyko­rzys­ta­niu tego cza­su, pomóc ma zmi­ana miejs­ca poby­tu — tłu­maczy Dar­iusz Motała.

W tym roku Jose Mari Bakero zde­cy­dował się na jed­no zgrupowanie. Dla tren­er niezwyk­le ważne były dobre warun­ki atmos­fer­yczne, a także wartoś­ciowi spar­ing­part­nerzy, a na tych mógł liczyć w Hisz­panii. - Zagramy w sil­nie obsad­zonym turnieju Mar­bel­la Cup. Orga­ni­za­tor zapew­nia wiele ważnych aspek­tów związanych z przy­go­towaniem do tych meczów włącznie z trans­mis­ja­mi telewiz­yjny­mi - zaz­nacza kierown­ik Lecha.

Wios­ną podopieczni Jose Mari Bakero roze­gra­ją pięt­naś­cie, a być może nawet osiem­naś­cie spotkań. Wszys­tko uza­leżnione jest od powodzenia w ćwierć­fi­nale Pucharu Pol­s­ki z Wisłą Kraków i ewen­tu­al­nych kole­jnych poty­czek w pół­fi­nale tych rozgrywek.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress