02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.41min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

LechNews.pl wzięło udział w turnieju charytatywnym

LechNews.pl wziął udzi­ał w turnieju chary­taty­wnym pił­ki ulicznej zor­ga­ni­zowanym dla Jana Rędziocha. W roz­gry­wkach udzi­ał wzięło 9 drużyn, a my zajęliśmy 5. miejsce. Nasz bramkarza został wybrany przez orga­ni­za­torów najlep­szym golkiperem turnieju. Zwyciężyli ŚF Crew, którzy w finale pokon­ali Sekc­je Stare Mias­to 9:5.

 

W roz­gry­wkach grupowych czekała nas cięż­ka rywal­iza­c­ja z trze­ma zespoła­mi. Na sam początek zmierzyliśmy się z Sekcją Stare Mias­to, która przez cały mecz wygry­wała, jed­nak w ostat­niej min­u­cie straciła dwie bram­ki i ostate­cznie spotkanie zakończyło się remisem 7:7. Po chwili naszym prze­ci­wnikiem była “Wiara Lecha”. W tym spotka­niu również przez więk­szość cza­su gonil­iśmy wynik, jed­nak na początku drugiej częś­ci meczu objęliśmy niez­naczne prowadze­nie. Po kilku błę­dach stra­cil­iśmy jed­nak korzyst­ny wynik i musieliśmy pogodz­ić się z porażką 10:6.

Ostat­nie spotkanie grupowe było dla nas bard­zo ważne, ponieważ decy­dowało o awan­sie do pół­fi­nału. Sekc­ja Stare Mias­to zremisowała z nami w swoim meczu, prze­grała także z “Wiarą Lecha”, jed­nak pewnie wygrała z Sekcją Jeżyce i miała bard­zo korzyst­ny bilans bramkowy +14 goli. My aby zak­wal­i­fikować się do pół­fi­nału musieliśmy wygrać więk­szą różnicą bramek. Zaczęliśmy bard­zo dobrze i już w pier­wsze częś­ci spotka­nia mieliśmy 7 goli przewa­gi, ale w drugiej nie potrafil­iśmy wyko­rzys­tać przewa­gi i do awan­su zabrakło 5 trafień.

W meczu o miejsce zmierzyliśmy się z zespołem SWR S7, które pewnie pokon­al­iśmy 12:7 i ostate­cznie zajęliśmy 5. miejsce. W turnieju padło 376 bramek, co daje śred­nią 17 trafień na spotkanie. W najbardziej zacię­tym padło ich zaled­wie 8. Król strzel­ców zdobył 29 bramek. Bramkarzem turnieju został wybrany Daw­id Czabańs­ki, który reprezen­tował LechNews.pl.

Nagrody wręcza­li Jan Rędzioch, dla którego zor­ga­ni­zowano turniej, a także Piotr Reiss, który gościn­nie pojaw­ił się pod­czas fazy finałowej. Nagrody ufun­dowane zostały przez pub Forza oraz “Wiarę Lecha”, a patronat medi­al­ny nad zawoda­mi miał “Mag­a­zyn Kolejorz”.

Zdję­cia wkrótce!

Gru­pa A
1. Wiara Lecha
2. Sekc­ja Stare Miasto
3. LechNews.pl
4. Sekc­ja Jeżyce

Gru­pa B
1. Forza Janusze
2. ŚF Crew
3. SWR S7
4. Sekc­ja Luboń
5. Wczorajsi

O 7. miejsce
Jeżyce — Luboń 10:6
O 5. miejsce
LechNews.pl — SWR S7 12:7

Pół­fi­nały
Wiara Lecha — Śrem­scy Fanaty­cy Crew 2:6
Forza Janusze — Stare Mias­to 10:10, k. 2:1

O 3. miejsce
Wiara Lecha — Forza Janusze 15:9
Finał
Śrem­scy Fanaty­cy Crew — Stare Mias­to 9:5

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.