01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.8godz.33min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Lechowi grozi walkower w meczu z Ruchem Chorzów

W sierp­niu Lech miał zagrać na swoim sta­dion­ie dwa mecze: 7 i 21 sierp­nia. Ten pier­wszy udało się przełożyć, nato­mi­ast nie stało się tak z drugim, w którym rywalem „Kole­jorza” miał być Ruch Chorzów. Dzisi­aj jeszcze Lech będzie roz­maw­iał w spraw­ie prze­niesienia tego meczu do Chorzowa.

 

- Grozi nam to, że to spotkanie skończy się walkow­erem, ale zro­bimy wszys­tko, by tego uniknąć – przyz­nał na spec­jal­nie zwołanej kon­fer­encji pra­sowej Andrzej Kadz­ińs­ki, prezes Lecha Poz­nań. Władze klubu będą musi­ały zmienić wniosek licen­cyjny, ponieważ na pier­wot­nym nie podały sta­dionu zastępczego. Dzisi­aj wiado­mo, że nie będzie nim obiekt we Wronkach. W grę wchodzi Byd­goszcz, jed­nak jeśli tak się nie stanie, to „Kole­jorz” prze­gra mecz walkowerem.

Jeśli mecz z Ruchem nie odbędzie się klub będzie żądał od mias­ta odszkodowa­nia. Straty sza­cu­je na 1 mln zł. — W zaist­ni­ałej sytu­acji zaw­iesza­my negoc­jac­je z miastem w spraw­ie prze­ję­cia sta­dionu jako oper­a­tor. Jestem pewien, że do nich wrócimy, ale na dziś musimy zwery­fikować swo­je stanowisko – przyz­nał mec. Masiota.

Lech uważa, że w zależnoś­ci pozosta­ją fak­ty wypowiedzenia umowy, następ­nie zamknię­cia sta­dionu do roz­gry­wa­nia meczów. — To miało spowodować, że nie będziemy mogli doma­gać się odszkodowa­nia. Miało, gdyż my uzna­je­my takie rozwiązanie za nieskuteczne i nie przyj­mu­je­my go w ogóle do wiado­moś­ci. Nie poprzedz­iło go wezwanie do ure­g­u­lowa­nia zaległoś­ci i wypowiedze­nie – uważa mec. Masiota.

 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.