02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.17godz.1min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Legia boi się Lecha. No bo skoro bierze Ojamęę

historia lech- Żar­tu­ję sobie, że jeśli my kogoś chce­my, to za chwilę prezes Leśniodor­s­ki będzie krzy­czał, że kupi tego zawod­ni­ka — żar­tował wczo­raj na kon­fer­encji pra­sowej Mar­iusz Rumak. Dzisi­aj pewnie jed­nak nie jest mu do śmiechu.

Legia Warsza­wa dopina właśnie szczegóły trans­fery z Hen­rikiem Ojamąą, którego trans­fer­em od początku roku zain­tere­sowany był Lech. Zimą do jego final­iza­cji nie doszło i gdy wydawało się, że latem uda się go sprowadz­ić na Buł­garską do gry wstąpił klub ze stolicy.

Dość niespodziewanie, z tupetem i pewnoś­cią o słusznoś­ci tego trans­fery. Bo jeśli jeszcze w niedzielę piłkarz był w Poz­na­niu i oglą­dał mecz Lecha z Koroną, to kil­ka dni później, wierząc doniesieniom warsza­ws­kich mediów, bliżej mu do Legii. No i fajnie.

Sko­ro piłkarz po tym, co zobaczył na sta­dion­ie w niedzielę woli iść do Legii to spoko. Widocznie nie podo­ba mu się świet­ny i głośny dop­ing. Nie zro­biły na nim wraże­nia emoc­je i mowy o sza­cunku do klubu, a także takie wydarzenia jak zakończe­nie kari­ery przez „Rejsi­ka” i „Djukę”. A sko­ro nie, to znaczy, że do klubu nie pasuje.

Kole­jny raz potwierdza się, że Legia raczej skautin­gu nie ma i bierze kogo chce. I jeśli jeszcze wczo­raj nie wyko­rzysty­wała pieniędzy, a rozwiązy­wane kon­trak­ty przez zawod­ników czy kończące się umowy, to dzisi­aj zamierza wepch­nąć się w trwa­jące negoc­jac­je. Jeśli Estończyk pod­pisze kon­trakt z Legią, to znaczy, że do Lecha nie pasował, bo nie rozu­mie jego filo­zofii i wartoś­ci jaką jest duma z bycia Lechitą. A sko­ro nie pasu­je do niej, to żad­na strata.

Sko­ro Legia bierze kogoś kim jest zain­tere­sowany Lech, to znaczy, że ten Lech jest jej naj­groźniejszym rywalem. I chce mu dać pstrycz­ka w nos.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.